Pagėgiuose atsistatydino mero pavaduotoja

Dalintis:

Pagėgių savivaldybėje permainos – atsistatydina daugiau nei metus dirbusi Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė, mat persiskirsčius politinėms koalicijoms vietą reikėjo užleisti Valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovui.

Į pareigas L.Kazlauskienė buvo paskirta nuo Tvarkos ir teisingumo partijos, tačiau vėliau, kaip ir dauguma šios partijos skyriaus narių, perėjo į Liberalų sąjūdį.

Kaip vakar tarybos posėdžio metu sakė iš vicemerės pareigų atsistatydinanti L.Kazlauskienė, tokį sprendimą ji priėmė dėl politinių postų persidalijimo po pasikeitimų opozicijoje ir pozicijoje.  L.Kazlauskienė pareigas paliks nuo birželio 30 dienos.

Jos vietą užims Pagėgių savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto narys, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas Edgaras Kuturys. Beje, į rinkimus jis ėjo su visuomeniniu rinkimų komitetu „E.Kuturio komanda „Už permainas Pagėgių krašte“.

Į tarybą E.Kuturys išrinktas trečią kartą. Vakar į mero pavaduotojo pareigas jis buvo paskirtas slaptu balsavimu, vienbalsiai. Balsavimo biuletenyje buvo tik jo vieno pavardė.

E.Kuturys „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad vicemero pareigas pradės eiti nuo liepos pirmos. Šiuo metu jis dirba Klaipėdos rajono savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėju.

Pagėgių savivaldybės meras, liberalas Vaidas Bendaravičius sakė, kad L.Kazlauskienė yra komandos žmogus, pareigas ji paliko, nes susidarė tokia politinė situacija. Meras neslepia, kad vicemero postas turėjo atitekti valstiečiams.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą