fbpx

Penktadienio, gegužės 29-osios, „Tauragės kurjeryje“: iš darželių išvarytų priešmokyklinukų kratosi ir mokyklos

Dalintis:

Paskutinis šio pavasario „Tauragės kurjerio“ numeris jau alsuoja vasara, nors ne visos naujienos linksmos: spręsdami eilių darželiuose problemą vietos politikos išminčiai „nulinukus“ pernai perkėlė į mokyklas. Tačiau ir čia išlindo yla iš maišo – kilnok vaikus kur nori, vietos šešiamečiams trūksta ir mokyklose. Pastarieji mėtomi ir karšta bulvė – netelpa vienoje mokykloje, siūlomi kitai, pastaroji stoja mūru už savo patalpas: tegu darželinukai eina į vaikų globos namų pastatą. Po mūšio ginklais gal ir nebemojuojama, tačiau priminti verta – 2013-aisiais iš Žalgirių mikrorajone veikusio „Ereliuko“ darželio į „Šaltinio“ progimnaziją buvo perkeltos 6 ikimokyklinukų grupės, būtent tiek, kiek šiuo metu šioje progimnazijoje netelpa, o pastatas be skrupulų parduotas.

Papasakosime jau 60 metų santuokoje gyvenančių Onos ir Juozo istoriją, atskleisime, kas taps 30-ąja Tauragės garbės piliete, ką apie vyresnių žmonių diskriminaciją mano apžvalgininkas Ramūnas Terleckas, o Henrikas Vaitiekūnas atsakys – kodėl mes ne triušiai.

Tragiška vienos šeimos istorija – kodėl medikai padėti nebegalėjo. Sužinosite, kurios miesto ir kaimų gatvės šiemet sulauks asfalto. Ir tai tik dalis šio numerio naujienų.

Gražaus artėjančio savaitgalio!

Žymos:
Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą