Plečia verslą: internetinės parduotuvės „Pigu.lt“ punktas bus ir Tauragėje

Dalintis:

Internete veikiantis populiarus prekybos tinklas „Pigu.lt“ plečia veiklą. Jau atidarytas prekių atsiėmimo punktas Mažeikiuose ir netrukus duris atvers toks pat punktas Tauragėje, Šilalės gatvėje.

Kaip informuoja naujienų portalas 15min.lt, „Pigu.lt“ prekių atsiėmimo punktas Mažeikiuose atidarytas dar vakar. Tauragėje atidarymo diena planuojama liepos 27-ąją, pirmadienį. Skelbiama, jog jis įsikurs Šilalės gatvėje esančio prekybos centro „IKI“ patalpose.

Pranešime spaudai cituojamas „Pigu.lt“ rinkodaros vadovas Ernestas Kačerauskas teigia, kad tokia plėtra buvo seniai planuota, o karantinas tik paskatino sparčiau vykdyti užmojus.

„Per karantiną išaugus užsakymų kiekiui kone 80 proc., greitas pristatymas, ar net apskritai galimybė apsipirkti, pasidarė dar aktualesnė, ypatingai šalies regionuose. Todėl per keletą mėnesių įmonių grupės valdomą prekių atsiėmimo punktų tinklą išplėtėme nuo 8 iki 15. Atsidarėme Marijampolėje, Alytuje, trijuose Estijos miestuose. Artimiausiu metu plėtra dar planuojama Latvijoje ir Lietuvoje“, – cituojamas E.Kačerauskas.
Išplatintame pranešime teigiama, jog prekių atsiėmimo punktuose viliamasi sulaukti bent po 100 klientų kasdien. Punkte jie galės atsiimti internetu užsakytas prekes, taip pat įsigyti vietoje turimas populiariausias prekes.

„Norėdami gerinti apsipirkimo internetu patirtį, investuojame ne tik į e.parduotuvės funkcionalumus, asortimento plėtrą, bet ir ypatingą dėmesį skiriame prekių logistikai. Siekiant išpildyti kliento lūkestį gauti viską „čia ir dabar“, plečiame prekių atsiėmimo punktų tinklą. Tuo pačiu galime supažindinti su savo prekių asortimentu pasiūlydami galimybę apsipirkti vietoje. Kadangi kvepalai yra viena populiariausių kategorijų mūsų prekybos centre internete, tad ir fizinėse parduotuvėse stengiamės klientams pateikti galimybę patiems išbandyti ir išsirinkti“, – tvirtino E.Kačerauskas.

Reklama: seo paslaugos

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą