Po skaudžios avarijos prireikė ugniagesių pagalbos

Dalintis:

Pirmadienį ugniagesių ir medikų pajėgos išsiųstos į Pužų kaimą, kur nuo kelio nuvažiavo BMW automobilis.

Kaip skelbia Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, pirmadienį 12.52 val. Skaudvilės seniūnijoje esančio Pužų kaimo ribose nuo kelio nuvažiavo BMW automobilis. Nelaimės metu jis nuvertė apie 20 m tvoros, saugančios nuo gyvūnų išbėgimo į kelią, išverstas ir vienas medis. Automobilis sustojo pakibęs ant kito medžio.

Pranešama, jog prispaustų žmonių nebuvo, o vairuotojas, nors ir sužalotas, sugebėjo iš automobilio išsiropšti pats. Vyras greitosios medicinos pagalbos automobiliu išvežtas išsamesnei medikų apžiūrai į ligoninę.

Tai ne vienintelė tądien Tauragės rajone nutikusi nelaimė. 13.07 val. Tauragės mieste esančioje Gedimino ir K.Donelaičio gatvių sankryžoje „Lexus ES300H“ markės automobiliu apgadinta „Subaru Forester“ tempiama priekaba bei „Ford“ automobilis. Į įvykio vietą atvykus policijos pareigūnams 25-erių „Lexus“ vairuotojas į alkoholio matavimo prietaisą įpūtė net 2,98 prom.

Dėl vairavimo išgėrus, kai girtumas viršija 1,51 prom., pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Vairuotojui gresia teisės vairuoti netekimas, bauda, teismas gali nuspręsti ir konfiskuoti automobilį.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą