fbpx

Rambyno regioniniame parke atnaujintas pažintinis takas

Dalintis:

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba praneša, kad Rambyno regioniniame parke esantis pažintinis takas „Rojaus kelias“ atnaujintas. Tad susipažinti su Bitėnais ir ten esančia gamta dabar puikios sąlygos.

Pranešime spaudai skelbiama, kad esamos pėsčiųjų trasos apjungtos į bendrą žiedinę takų sistemą ir naujai pritaikyta pėstiesiems buvusi, bet per laiką sunykusi, infrastruktūra. Naujajam lieptui, informaciniams stendams ir rodyklėms nutarta laikančiąsias konstrukcijas daryti iš metalo, mediniams gaminiams – suoleliams ir tilteliui – naudoti kietmedžio medieną.

Pasak Rambyno regioninio parko direktorės Dianos Milašauskienės, šiemet rugpjūčio 24 dieną jau tradicija tapusiame renginyje „Paskutiniai gandro pavakariai“ bus organizuojama pažintinė ekskursija po Rambyno regioninį parką, įtraukiant pasivaikščiojimą naujuoju „Rojaus keliu“.

Rambyno regioniniame parke Bitėnuose įsikūrusi baltųjų gandrų kolonija, kurios pažiūrėti lankytojai atvažiuoja iš toli. Baltramiejaus dieną (rugpjūčio 24 d.) gandrai išskrenda į šiltuosius kraštus ir būtent tądien parko direkcija organizuoja tradicinį gandrų palydėtuvių renginį.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą