Šalyje sergamumas auga, bet Tauragėje kol kas ramu

Dalintis:

Šiandien Sveikatos apsaugos ministerija skelbia, kad Lietuvoje per vakar dieną užfiksuota 24 nauji susirgimai koronavirusu. Tačiau Tauragėje naujų susirgimų daugiau nėra. Paskutiniai du užsikrėtusieji vis dar gydomi.

Per vakar dieną Lietuvos laboratorijose ištyrus 4407 ėminius, nustatyti 24 nauji susirgimai koronavirusine infekcija (COVID-19). Iš jų trylika registruoti Kauno apskrityje, po keturis atvejus – Utenos ir Vilniaus apskrityse. Taip pat du nauji atvejai patvirtinti Panevėžio apskrityje, o Klaipėdoje – vienas.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Tauragės departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vyresnioji specialistė Jolanta Norbutienė patikino, kad Tauragės rajone daugiau naujų atvejų nėra.

– Skaičiai Lietuvos mastu didėja, bet mūsų rajone ramu. Du paskutiniai susirgusieji vis dar gydomi. Vakar pranešta apie vieną susirgimą Jurbarko rajone. Tai Kauno rajono sveikatos priežiūros įstaigoje dirbantis žmogus, bet gyvenantis Jurbarko rajone. Su Taurage niekaip nesusijęs, – vardijo J.Norbutienė.

Specialistė primena išlikti budriems, laikytis rekomendacijų dėl rankų plovimo bei kaukių dėvėjimo. O planuojantiems atostogas patartina rinktis saugiomis laikomas šalis, kad grįžus namo netektų leisti dienų saviizoliacijoje. J.Norbutienės tvirtinimu, Lietuva vis dar laikoma pakankamai saugia šalimi.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, Lietuvos laboratorijose iš viso ištirta daugiau nei 540 tūkst. ėminių. Didesnis sergamumas COVID-19 fiksuojamas 11-oje Lietuvos savivaldybių: Molėtų, Šalčininkų, Kėdainių, Ignalinos, Vilniaus, Prienų, Klaipėdos ir Kauno rajonų bei Vilniaus, Kauno ir Panevėžio miestų. Jose intensyviau bus atliekami tyrimai dėl susirgimo.

Taip pat skelbiama, kad iš viso šalyje fiksuotas 2171 susirgimas koronavirusu. 1656 žmogus jau pasveiko, o serga 421 žmogus.

Sąrašas valstybių, iš kurių leidžiama atvykti į Lietuvą, skelbiamas ČIA.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą