fbpx

Seimo narių padėjėjo pareigas eis Asta Kondrotienė

Dalintis:

Šią savaitę darbą pradėjo Seimo nario Jono Gudausko ir Stasio Šedbaro padėjėja Asta Kondrotienė. Politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautoja koordinuos Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Tauragės skyriaus veiklą bei priims, konsultuos gyventojus, teiks informaciją.

A.Kondrotienė 10-šimt metų dirbo daug bendravimo su klientais reikalaujantį darbą, 13-ka metų dirbo vadybinį, vadovaujantį darbą AB „Lietuvos radijo ir televizijos centras“, patirties įgijo ir dirbdama Tauragės miesto VVG priskirtų Bendruomenių namų administratore bei įveiklintoja.

– Esu konservatyvių pažiūrų. O bendravimas su žmonėmis, darbo organizavimas, galimybė padėti, išklausyti ir patarti man yra malonumas,“ – priežastis, nulėmusias apsisprendimą dirbti Seimo nario padėjėja įvardijo Asta Kondrotienė.

Moteris yra įgijusi vadybos ir verslo administravimo bakalauro laipsnį Kauno Kolegijos Tauragės skyriuje bei viešo administravimo specializacijos magistro laipsnį Šiaulių Universitete. Taip pat turi nemažai organizavimo, vadovavimo, marketingo, bendravimo, darbo komandoje, sprendimų priėmimo, duomenų sisteminimo, patirties.

Tauragiškė papildė buvusio Šilalės mero, dabartinio parlamentaro Jono Gudausko bei Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininko Stasio Šedbaro komandą. Tauragėje organizuos gyventojų priėmimą, kvies į diskusijas ir susitikimus.

Žymos:
Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą