fbpx

Šernų išknistoje laukymėje – šunų dresavimo aikštelė

Dalintis:

Daugiabučių gyventojams pageidaujant prie Oko miško jau kuris laikas veikia šunų dresavimo aikštelė. Tačiau tokios pat panoro ir Žalgirių gyventojai, kurių svajonė pagaliau išpildyta.

Šią savaitę be didelio sambrūzdžio už Žalgirių gimnazijos atidaryta nauja šunų dresavimo aikštelė, kurios aktyviai prašė mikrorajono gyventojai, auginantys keturkojus. Atokioje vietoje ne vietiniams gyventojams aikštelę net būtų sunku pastebėti – už gimnazijos, takeliu link miško paėjus, tarp medžių ir krūmynų slepiasi aptverta teritorija su iš medžio padarytomis kliūtimis ir nušienauta pievute.

– Kai man parodė šią vietą, kaip paskirtą aikštelei, tai čia viskas buvo apžėlę krūmynais ir išknista šernų. Visas šis plotas priklausė šernams, buvo kemsynas. Tačiau dirbom ir galiausiai padarėm, – pasakojo Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus.

Šunų dresavimo aikštelė. Mortos Mikutytės nuotrauka

Seniūnas taip pat pasakojo, kad bandė ieškoti įmonių, kurios pagamintų aikštelei reikalingas kliūtis, reikalingas šunų dresūrai. Tačiau paaiškėjo, kad kaina gerokai išpūsta ir vienas įrengimas gali atsieiti net kelis tūkstančius eurų. Beliko pasitelkti išmonę ir darbininkų nagingas rankas, kad 10 arų ploto aikštelė įgautų dabartinį pavidalą. Ž.Majus taip pat užsiminė, kad Tauragėje esančios šunų dresavimo aikštelės patraukė ir aplinkinių rajonų dėmesį.

– Nors į atidarymą atėjo nedaug žmonių, tačiau žinau, jog gyventojai labai džiaugiasi šia aikštele. Vyresniems eiti su savo šuniukais iki Oko miško aikštelės buvo per toli. Labai norėjome šios aikštelės šalia degalinės Gedimino gatvėje, tačiau ten planuojamas aplinkkelis, todėl aikštelė atkelta čia, – kalbėjo mikrorajone gyvenanti ir aikštelės įkūrimą inicijavusi Ieva Macijauskienė.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą