Šįvakar Tauragės rajono meras pažadėjo atsakyti į tauragiškių klausimus

Dalintis:

Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas jau kuris laikas nesirodė savo socialinio tinklo tiesioginiame eteryje. Tačiau šiandien paskelbė jau šįvakar tiesioginės transliacijos metu bendrausiantis su rajono gyventojais jiems aktualiais klausimais.

„Šiandien, po pakankamai ilgos pertraukos, 18.00 kviečiu prisijungti prie LIVE transliacijos iš mero kabineto, kurios metu pasistengsiu atsakyti į visus Jūsų klausimus“, – paskelbė D.Kaminskas savo feisbuko paskyroje.

Merui paraginus komentaruose užduoti dominančius klausimus, ilgai laukti nereikėjo – jie pasipylė kaip iš gausybės rago.

Bene aktualiausias klausimas išlieka keliai, gatvės ir jų asfaltavimas. Jokias paslaptis, kad praėjusi žiema buvo labai permaininga ir duobių gausu visur. Tauragiškiai teiraujasi, kada bus imtasi ne kelių lopymo, o rimtų tvarkymo darbų. Greta Š. klausia ir apie gatvių apšvietimo įrengimo planus.

Mero dėmesio komentaruose prašo Dauglaukio gyventojai, klausdami apie papildomus autobusų maršrutus, asfaltavimo darbus. O Tauragės centre dirbantys verslininkai susirūpinę kvartalinės renovacijos darbais, kurie, jų teigimu, yra tiesiog neūkiški.

Tarp komentarų – ir situacijos Ukrainoje tema: tauragiškiai susirūpinę jų apgyvendinimo ir užimtumo planais, autobusų tvarkaraščio vertimu į rusų ar ukrainiečių kalbą.

Kaip paskelbė meras D.Kaminskas, tiesioginė transliacija numatyta šįvakar, 18 val. Mero patarėjas Kasparas Bertašius patikslino, kad transliaciją bus galima išvysti mero Dovydo Kaminsko feisbuko paskyroje.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą