fbpx

Startavo 3×3 vasaros krepšinio lyga

Dalintis:

Startavo jau tradicine tapusi Tauragės vasaros krepšinio 3×3 lyga. Šiemet lyga pakeitė savo vietą – ankstesniaisiais metais vykdavusi Žalgirių gimnazijos krepšinio aikštelėse, šią vasarą šėlsta Taurų lauko krepšinio aikštelėje. Kaip ir kasmet, lyga pritraukia daug komandų rungtis dėl geriausiųjų Tauragėje vardo, žinoma, varžomasi ir dėl rėmėjų įsteigtų prizų.

– Tai jau šeštasis 3×3 vasaros krepšinio lygos sezonas, nuo pat pirmųjų metų išlaikome stabilų komandų skaičių, šiemet turime 13 komandų, pernai buvo 12, – sako vienas lygos įkūrėjų Tadas Rapolavičius. – Daugiausiai komandų esame turėję antraisiais metais – 16, tačiau tuomet dvi nebaigė sezono.

Pasak T.Rapolavičiaus, lyga kasmet tampa vis populiaresnė – sulaukia komandų iš visos apskrities, atvyksta komandų ir iš Šilutės rajono. Šiemet pirmą kartą pavyko suburti vaikų grupes – suformuotos net septynios 2010–2011 m. gimusių berniukų komandos.

– Į mūsų vasaros lygą atvyksta buvusio garsaus krepšininko Arvydo Čepulio sūnaus atstovaujama komanda iš Šiaulių, mums tai didelis pasiekimas, – džiaugiasi T.Rapolavičius.

Prieš šešerius metus 3×3 vasaros krepšinio lygą įkūrė keturi tauragiškiai: V.Jokūbauskas, A.Jankevičius, R.Šimkus ir T.Rapolavičius. A.Jankevičius šiemet į lygą grįžo kaip žaidėjas, jis tapo vyriausiu lygos žaidėju. Pagrindiniais rėmėjais, kaip ir kasmet, išlieka savivaldybė, organizuojant lygos varžybas prisideda LC „Fortūna“, „VR Arena“ ir Liberty Beach. Reguliariajame sezone vyks šeši turai, po jų – ketvirtfinaliai ir finalai. Šiemet finalinę lygos dieną planuojamas snaiperio konkursas, beje, ne tik žaidėjams.

Tarp žaidėjų šį sezoną galima išvysti ir gerai žinomų veidų: „Senvagės“ komandai atstovauja ilgametis Tauragės komandų žaidėjas ir treneris Edvardas Žemgulis, praėjusių metų čempionų „Žalgirinių“ marškinėlius vilki ir komandą į priekį traukia lygos „galva“, jaunimo komandų treneris Tadas Rapolavičius, „Kigo ir kačiokų“ komandos sudėtyje žaidžia buvę „Tauragės“ žaidėjai Benas Ilevičius, Jonas Levickas ir Simonas Andraitis.

Artimiausias etapas – jau šiandien, liepos 28 dieną Taurų lauko krepšinio aikštelėje. Laukiami visi, norintys susipažinti su sparčiai populiarėjančia sporto šaka – „3×3 krepšiniu“.

Parengė Rimantas Cemnalianskis

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą