Šventiniu laikotarpiu – 7 ikiteisminiai tyrimai dėl narkotinių medžiagų

Dalintis:

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gruodžio 28–31 dienomis pradėjo net 7 ikiteisminius tyrimus dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Gruodžio 28-ąją apie 0.45 val. Šilutėje, Sodų g., patikrinimo metu pas vyrą, gim. 2000 m., striukės kišenėje buvo rastas folijos lankstinukas, kuriame augalinės kilmės, galimai, narkotinė medžiaga. Tos pačios dienos vakarą, apie 21.30 val., Šilutėje, Valstiečių g., pareigūnams tikrinant automobilį „BMW 530“, prie kurio vairo sėdėjo 1992 m. gimęs vyras, daiktadėžėje rastas folijos lankstinukas su baltos spalvos milteliais. Įtariama, kad tai – narkotinė medžiaga. Už priekinės keleivio sėdynės esančioje kišenėje rastas dar vienas lankstinukas su baltos spalvos miltelių pėdsakais.

Gruodžio 29 d. apie 0.50 val. automobilių stovėjimo aikštelėje Tauragėje, Dariaus ir Girėno g., policijos pareigūnai vyro, gim. 1993 m., automobilyje „BMW“ atlikto patikrinimo metu rado galimai narkotines medžiagas. Vyras buvo sulaikytas.

Tauragės AVPK nuotrauka

Ta patį vakarą, apie 21.05 val. Tauragės rajone esančiame Trepų k. pareigūnams atliekant vyro, gim. 1992 m., apžiūrą, jo kuprinėje buvo rastas plastikinis maišelis su galimai narkotine medžiaga.

Artėjant vidurnakčiui, apie 23.00 val. Šilutėje, Gluosnių g., apžiūros metu vaikino, gim. 2004 m., striukės kišenėje buvo rastas metalinis smulkintuvas su galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga.

Tauragės AVPK nuotrauka

Gruodžio 30 d. apie 22.25 val. apžiūros metu, Šilutės r., Barzdūnų k., automobilyje „Volvo XC90“ buvo rastas folijos lankstinukas su galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga, kuri priklauso vyrui, gim. 1994 m.

Gruodžio 31 d. apie 1.40 val. gyvenamosiose patalpose Šilutės r., Lankupių k.,, pas vyrą, gim. 1995 m., buvo rastas lankstinukas su galimai narkotine medžiaga.

Tauragės AVPK nuotrauka

Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti.

Tauragės AVPK inform.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą