Tauragės autobusų stoteles papuoš mažoniškio Tado piešinys

Dalintis:

Nors Lietuvos automobilių kelių eismo departamento skelbtas konkursas „Saugus eismas kelyje 2020“ sulaukė beveik 300 dalyvių iš visos Lietuvos, sėkmė nusišypsojo Mažonų vaikų dienos centro auklėtiniui Tadui Rudžiui. Jaunojo mažoniškio piešinys netrukus papuoš šalies autobusų stoteles, o pats 14-metis sunkiai patikėjo šia džiugia žinia.

Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) skelbia piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje 2020“ rezultatus. Sulaukta 279 dalyvių piešinių iš visos Lietuvos. Šiemet konkursui darbų atsiuntė ir keletas suaugusiųjų. Nugalėtojais skelbiami 6 piešinių autoriai: septintokė Austėja iš Šalčininkų, Kauno rajono Samylų seniūnė Jolita, Utenos meno mokyklos auklėtinė Adelė, trečiokė Sofija iš Panevėžio, aštuntokė Darija iš Rietavo ir septintokas Tadas Rudys iš Mažonų.

Bendruomenės „Mažonų rytas“ pirmininkė Laima Šveikauskienė sakė, kad Tadas Rudys – itin aktyvus vaikų dienos centro lankytojas, labai mėgstantis piešti. Kartu su mama Vida Tadas margino mandalas, mielai sutiko dalyvauti ir LAKD konkurse.

– Jis piešimu susidomėjo dar pradinėje mokykloje, turiu jo darbelius išsaugojusi nuo pat priešmokyklinės grupės, – sūnumi džiaugėsi V.Rudienė. – Dalyvauja įvairiose parodose, pamėgo iš medžio pjaustyti visokius darbelius. Išpjaustė savo vardą, puikiai pavyko, tai ir dovanų pridarė tėčiui ir krikšto tėčiui.

Mamos teigimu, Tadas labai kantrus ir kruopštus. Jei ką daro – tai būtinai iki galo. Savo piešinyje saugaus eismo tema septintokas nusprendė pavaizduoti taisyklingai dviračių taku važiuojančius ežiukus.

Tado piešinys

– Tadas iš pradžių nepatikėjo, kad galėjo laimėti konkursą. Įsitikino tik, kai pamatė pranešimą internete, – pasakojo Tado mama.

Kol kas LAKD pranešė tik tiek, kad atrinkti piešiniai papuoš autobusų stoteles jų autorių gyvenamuose regionuose. Kurios konkrečiai stotelės bus pagražintos Tado piešiniu, dar neskelbiama.

Konkursu „Saugus eismas kelyje 2020“ siekiama atkreipti dėmesį į saugaus eismo svarbą, skatinti visus keliuose elgtis atsakingai.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą