Tauragės ligoninėje gimė rekordiškai daug naujagimių

Dalintis:

Per savaitę Tauragės ligoninės Akušerijos-ginekologijos skyriuje pagimdė net 17 moterų! Tai rekordiniai skaičiai, mat iki tol per savaitę būdavo vidutiniškai užfiksuojami 6-10 gimdymų.

Kas savaitę skelbiame naujagimių statistiką „Tauragės kurjerio“ laikraščio puslapiuose. Sužinojus, kad per praėjusią savaitę (kovo 23-29 dienomis imtinai) gimė net 17 naujagimių, kilo dvejonė – ar nesupainiojo skaičių? Tačiau Tauragės ligoninės Akušerijos-ginekologijos skyriaus vedėja Asta Verumbickienė patikino, kad jokios klaidos nėra.

– Mes pripratę prie krūvio pokyčių – būna daug darbo, būna mažai. Džiaugiamės, kad mamos mumis pasitikėjo ir atvyko gimdyti į Tauragę, – kalbėjo Tauragės ligoninės Akušerijos-ginekologijos skyriaus vedėja.

Iš 17-os naujagimių, Tauragės rajone liks tik 6. Kiti namo iškeliaus į kitas savivaldybes. Penki mažyliai su mamomis keliaus į Šilutę, 3 – į Šilalę, o po vieną – į Klaipėdą, Pagėgius bei Jurbarką. Pasak pašnekovės, yra tekę priimti gimdymus iš daug toliau atvykusių moterų. A.Verumbickienė svarsto, kad daugeliu atvejų moterys remiasi kitų Tauragėje gimdžiusių rekomendacijomis. Tikėtina, kad kartais apsisprendimą įtakoja ir iš Tauragės kilę tėveliai.

Remiantis praėjusios savaitės statistiniais duomenimis, Tauragėje gimė 5 berniukai ir net 12 mergaičių. Mažylius gimdė mamos, kurių amžius svyruoja nuo 18 iki 40 metų. Šešioms moterims gimdymas buvo pirmasis.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą