Tauragės meras gali atsikvėpti – Egidijus Dragūnas koronavirusu neserga

Dalintis:

Vakar naujienų portalus apskriejo abejonės, kad COVID-19 užsikrėsti galėjo ir žinomas atlikėjas Egidijus Dragūnas, praėjusį šeštadienį koncertavęs Tauragėje. Šiandien paviešintas jo tyrimų atsakymas.

Praėjusią savaitę Kauno įmonės „Adform“ kiemelyje surengto laidos „Kitokie pasikalbėjimai“ filmavimo metu užfiksuotas koronaviruso protrūkis. Nacionalinis visuomenės sveikatos centras skelbė apie šiame renginyje dirbusių padavėjų užsikrėtimą, o šiandien patikslino, kad iš viso su šiuo renginiu siejami jau 7 patvirtinti užsikrėtimai.

Pasklidus tokiai informacijai sunerimo žinomas atlikėjas Egidijus Dragūnas, mat jis dalyvavo laidos filmavime ir teigė bendravęs su padavėjomis užkulisiuose. Naujienų portalo 15min.lt žurnalistus dainininkas tikino skubantis atlikti COVID-19 testą.

Šeštadienį SEL koncertavo Tauragėje, o kartu su žymiu atlikėju bendravo ir jam ranką spaudė Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas. Meras vakar patikino, kad kontaktas buvo itin trumpas ir užsikrėsti jis negalėjęs. Apie tai D.Kaminskas suskubo visuomenę informuoti ir pranešimu savo feisbuko profilyje.

„Šeštadienį po koncerto teko trumpai bendrauti su Egidijumi Dragūnu, susitikimas truko 2–3 minutes, buvome saugiu atstumu vienas nuo kito, artimesnis kontaktas darant nuotrauką truko apie 15 sekundžių, tad galimo užsikrėtimo rizika labai minimali. Žinoma, reikia imtis papildomų saugumo priemonių. Kol bus atliktas tyrimas, susilaikysiu nuo gyvų susitikimų, kad tiek aš, tiek aplinkiniai galėtų jaustis ramūs. Virusas vis dar yra tarp mūsų, niekada nežinome, kada gali kilti rizika užsikrėsti, tad stenkimės laikytis saugaus atstumo, o uždarose patalpose naudokime apsaugines veido kaukes“, – feisbuke rašė meras.

Šiandien naujienų portaluose skelbiama, kad žinomas atlikėjas atšaukė savo ilgai planuotą koncertą sostinėje, kuris turėjo vykti rugsėjo 5 dieną. Koncerto rengėjai teigia, kad bilietus jau įsigiję gerbėjai galės koncertą išvysti kitąmet, o norintiems bilietus grąžinti tokia galimybė bus suteikta.

Toks sprendimas priimtas nepaisant to, kad, koncerto organizatorių teigimu, E.Dragūnas jau gavo neigiamą COVID-19 testo rezultatą. Esą taip tikimasi apsaugoti visuomenę kylant pandeminio viruso pavojui.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą