Tauragės „Metų sveikatos specialistė “ – Ieva Drochnerytė

Dalintis:

Šią savaitę Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija įteikė „Metų specialisto“ apdovanojimus. Tokią  visuomenės sveikatos specialisto rinkimo ir pagerbimo tradiciją SVSBA puoselėja nuo 2016 metų.

„ Kiekvienų naujų metų pažymėjimas šia švente mums suteikia puikią galimybę stabtelėti ir dar kartą pamąstyti apie nuveiktus darbus, iniciatyvas ir nugalėtus sunkumus, pasidžiaugti aktyviais, savo profesijai atsidavusiais žmonėmis, kurių dėka buvo pasiekti atitinkami rezultatai. Žinoma, rinkdami „Metų specialistą“, pagalvojame ne tik apie pasiektus rezultatus, bet ir apie visuomenės sveikatos profesijos prasmę apskritai, o ypač dabar, pandemijos laikotarpiu. Pastaruosius metus mes jautėme, kad esame ypač reikalingi, o tuo pačiu ir profesionalūs bei atsakingi. Taip dar labiau save įprasminome, įgijome pasitikėjimą vietos bendruomenėse ir tarp skirtingų sektorių“ – dalinosi mintimis SVSBA pirmininkė ir Klaipėdos miesto VSB vadovė dr. Jūratė Grubliauskienė.

Tauragės VSB nuotrauka

Šiemet iškilmingi specialistų apdovanojimai vyko Raudondvario dvare, pagerbiant  visuomenės sveikatos specialistus, savo darbais reikšmingai prisidėjusius prie visuomenės sveikatos stiprinimo praėjusiais metais.

Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras „Metų specialisto“ apdovanojimą už  kūrybines idėjas, optimizmą ir rezultatyvų indėlį, įgyvendinant ankstyvosios intervencijos programą Tauragės raj. sav., už nuolatinį tobulėjimą pasitelkiant naujausias technologijas, vykdant sveikatos priežiūrą mokykloje, už sveikatai palankios mitybos žinių sklaidą savivaldybės ir regioniniu ir mastu, už drąsą ir iniciatyvą priimant naujus iššūkius, įgyvendinant Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro veiklos uždavinius, skiria visuomenės sveikatos specialistei, vykdančiai sveikatos priežiūrą, Ievai Drochnerytei.

„Metų specialisto apdovanojimas sukėlė daug įvairių minčių ir jausmų. Gavusi apdovanojimą pasijutau įvertinta, pastebėta ir pagerbta. Apskritai, dar daug žmonių nežino, koks yra visuomenės sveikatos specialisto darbas. Dažniausiai mus mato su šypsena veide įvairiuose renginiuose ar šventėse, tačiau su kolegomis atliekame daug nematomo ir sunkaus darbo. Man šis apdovanojimas yra būtent už tai. Ypač esant šiai epidemiologinei situacijai turime didžiąją dalį tiek darbo, tiek laisvalaikio laiko skirti darbui, susijusiam su COVID-19 ligos valdymu ugdymo įstaigose. Šis apdovanojimas yra puikus būdas atkreipti visuomenės dėmesį, kas yra visuomenės sveikata ir visuomenės sveikatos specialistas. Be galo norėčiau, kad visi visuomenės sveikatos specialistai turėtų galimybę būti taip garbingai įvertinti ir apdovanoti. To ir noriu palinkėti kolegoms. O visiems tauragiškiams – ieškoti galimybių rūpintis savo sveikata, o ne pasiteisinimų to nedaryti. Tariu nuoširdų ačiū direktorei Daivai Genienei, kolegoms bei Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos bendruomenei už bendrystę, darbą kartu ir pasitikėjimą“, – emocijomis po gauto apdovanojimo dalinosi Tauragės visuomenės sveikatos biuro specialistė Ieva Drochnerytė.

Įdomūs straipsniai straipsniai.org

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą