fbpx

Turas per Lietuvą neaplenks ir Tauragės

Dalintis:

Socialinio projekto „Draugystė veža“ turo per Lietuvą organizatoriai rytoj, ketvirtadienį, lankysis Tauragėje. Tai šeštus metus vykstantis projektas, kurio tikslas plėsti tolerancijos ribas, mažinti socialinę atskirtį tarp negalią turinčiųjų ir neturinčiųjų – pabrėžti galias, o ne negalias.

Kaip informavo projekto atstovė Milda Savickaitė, „Draugystė veža“ komandos kartu su Neįgaliųjų reikalų departamentu organizuojami patirtiniai susitikimai vyks visą mėnesį nuo rugsėjo 15 dienos, septyniuose Lietuvos miestuose – Alytuje, Tauragėje, Ukmergėje, Marijampolėje, Rokiškyje, Raseiniuose, Utenoje. Vienas iš renginio pranešimų skleis žinią apie socialines dirbtuves, apsaugoto būsto ir kitas institucinės pertvarkos paslaugas.

–Tai unikali proga dalyvauti patirtiniuose mokymuose ir, svarbiausia, susitikti su labai stipriais, valingais ir ambicingais žmonėmis, galinčiais pakeisti mąstymą. Jeigu norite išgirsti stulbinamas patirtis bei susipažinti su įtraukiančių ir dinamiškų „Spanguolės dirbtuvėlių“ komanda – būtinai ateikite, – kviečia organizatoriai.

Be to, galėsite padėti išrinkti vardą kartu su „Draugystės veža“ dalyviais keliaujančiam, mašinose ant saugos diržų patogiai įsitaisiusiam ir projekto simboliu tapusiam katinėliui, kurį sukūrė ir pasiuvo išradingoji Rūtelė iš „Spanguolės dirbtuvėlių“!

Susitikimas Tauragėje vyks rugsėjo 17 d. 18 val. Tauragės bendruomenių namuose.

Atvykti į šį susitikimą ragina ir viena šio projekto savanorių – Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos direktorė Jūratė Lazdauskienė. Visi norintys dalyvauti prašomi iš anksto užsiregistruoti. Elektroninė registracija: shorturl.at/gnxCN. Informacija registracijai: jurate.lazdauskiene@gmail.com, (8 446) 62 516.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą