fbpx

Už automobilio apgadinimą mokės bandos savininkas

Dalintis:

Policijos pareigūnai išplatino raginimą vairuotojams saugotis į kelią išbėgančių gyvūnų. Tarp daugelio kitų pranešimų apie susidūrimus, šeštadienį pranešta apie Girininkų kaime įvykusį automobilio susidūrimą su veršiuku.

Nakties metu atidūs vairuotojai pastebi pakelėse gyvūnų akių žiburėlius. Tenka stabdyti, nes nežinia, kada šie sumanys išbėgti į kelią. Skelbiama, kad praėjusį savaitgalį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai (AVPK) gavo penkis pranešimus apie susidūrimus su gyvūnais. Šeštadienį tokį susidūrimą turėjo BMW vairuotojas Girininkų kaime.

Kaip informavo Tauragės AVPK atstovė Greta Kęsminaitė, vyras važiavo nuo Natkiškių kaimo link Girininkų ir automobiliu kliudė į kelią išėjusį veršiuką. Susidūrimas baigėsi gan laimingai, mat veršiukas liko gyvas, tik automobilis kiek apgadintas. Tačiau vėliau paaiškėjo, kad šalia kelio buvo visa veršiukų banda.

Tauragės AVPK atstovės teigimu, vairuotojas iškvietė policijos pareigūnus. Su gyvūnų savininku dėl nuostolių atlyginimo pavyko susitarti draugiškai. Tačiau policijos pareigūnai už gyvulių nepriežiūrą surašė bandos savininkui administracinių nusižengimų protokolą.

Kelių eismo taisyklėse nurodoma – jei susidūrus su laukiniu gyvūnu buvo apgadintos kitiems asmenims priklausančios transporto priemonės, kroviniai, kelio įrenginiai ar kitas turtas, jeigu buvo sužeistas ar nugaišo gyvūnas – vairuotojas privalo telefonu pranešti policijai apie eismo įvykį ir vykdyti pareigūnų nurodymus. Nugaišusiu gyvūnu pasirūpins aplinkos apsaugos pareigūnai ir medžiotojai.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą