Bažnyčių gatvėje veikiančios kosmetikos parduotuvės „Feniksas“ feisbuko paskyroje paskelbta apie uždarymą.
Dar birželio 9-ąją nuolatinius klientus pasiekė ir trumposios žinutės telefonu – klientai buvo kviečiami pasinaudoti galimybe nusipirkti kosmetikos, parfumerijos ir kitų grožio prekių mažomis kainomis. Tauragiškiai naudojosi proga įsigyti kvepalų su nuolaida iki 40 procentų ar kitų grožio prekių net iki 70 procentų pigiau.
Parduotuvės direktorė Loreta atsisakė komentuoti, kodėl „Feniksas“ (anksčiau buvo „Sarma“) užveria duris. Prasitarė tik tiek, kad turi labai daug planų, o kokių, tikrai neatskleis, nes dar nėra priėmusi galutinio sprendimo.
Pranešk naujieną
Prenumerata
Kontaktai