fbpx

Užsikrėtus Raseinių merui, tirtis raginami ir kiti renginio Kryžkalnyje dalyviai

Dalintis:

Nors visi renginių organizatoriai kruopščiai registruoja renginių dalyvius, praėjusią savaitę Kryžkalnyje esančio memorialo atidarymo dieną tai nebuvo padaryta. Paaiškėjus, kad renginyje buvo užsikrėtęs Raseinių rajono meras, visi dalyviai raginami tirtis.

Jau kuris laikas renginių organizatoriai registruoja kiekvieną atėjusį į renginį. Prašoma asmeninių duomenų – ne tik vardo, pavardės, bet ir telefono numerio bei gyvenamosios vietos adreso. Prieš savaitę Kryžkalnyje (Raseinių raj.) vyko didžiulė šventė, kurios metu atidarytas Lietuvos partizanų memorialas. Šio masinio renginio metu dalyviai registruojami nebuvo. Tačiau vėliau paaiškėjo, kad vienas iš svarbių renginio dalyvių – Raseinių rajono meras Andrius Bautronis buvo užsikrėtęs koronavirusu. Nors jam dar prieš renginį atliktas tyrimas rodė neigiamą atsakymą, pakartotinai atlikus paaiškėjo, kad visgi meras serga COVID-19.

Skelbiama, kad skubiai atlikti tyrimai ir Prezidentui bei pirmajai poniai, ministrui pirmininkui bei krašto apsaugos ministrui su profesoriumi Vytautu Landsbergiu. Jų tyrimų atsakymai neigiami.

Šią savaitę COVID-19 nustatytas šventėje buvusiems asmenims. Paaiškėjus, kad nėra renginio dalyvių sąrašo, Nacionalinis visuomenės sveikatos centras išplatino raginimą visus dalyvius kreiptis dėl koronaviruso tyrimo į Karštąją koronaviruso liniją telefonu 1808. Skambinantys turi konsultantui pranešti, kad dalyvavo minėtame renginyje.

Kiek žinoma, tarp dalyvių būta ir Tauragės rajono gyventojų. Į memorialo atidarymą vyko nemaža Šaulių sąjungos narių iš Tauragės delegacija.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą