Žemės sklypų savininkai ir naudotojai raginami susitvarkyti teritorijas

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybės administracija primena, kad Tauragės miesto ir kitų gyvenamųjų vietovių tvarkymo ir švaros taisyklėse numatyta, jog žemės sklypų savininkai ir naudotojai privalo susitvarkyti savo sklypus. Kad mieste, sodininkų bendrijų ir kitose teritorijose neliktų ar būtų kuo mažiau apleistų, nenaudojamų žemės sklypų, organizuojami patikrinimai.

Asmenys, netvarkantys jiems priklausančių teritorijų, Tauragės rajono savivaldybės administracijos seniūnijų seniūnų raštu įspėjami ir nustatomas terminas sutvarkyti teritoriją. Nustatytu laiku nesutvarkius teritorijos, bus taikomos nuobaudos, numatytos Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse. Administracinė nuobauda neatleidžia asmens nuo prievolės laikytis šių taisyklių ir įpareigoja pašalinti pažeidimą.

Tauragės savivaldybė primena: nenaudojamų, apleistų žemės sklypų savininkams ir naudotojams bus taikomos atitinkamos sankcijos – didesni žemės mokesčio tarifai.

Savivaldybė kviečia gyventojus bendradarbiauti – pastebėjus neprižiūrimą, apleistą sklypą informuoti tel. 8 700 11 220, el. p. savivalda@taurage.lt

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą