Žygaičiuose nuskambėjo Petrinės

Dalintis:

Linksmai Žygaičiuose nuskambėjo Petrinių šventė. Prasidėjusi mišiomis, sukvietusi parapijiečius ir kaimynus iš atokiausių miestelių, ji šėlo Žygaičių parkelyje, kur liepos jau kvepia medumi.

Pasveikinti naujagimiai, gimę nuo Petrinių lig Petrinių, įteiktos nominacijos už šaunias iniciatyvas Žygaičių kraštui. Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos direktorė Meilutė Parnarauskienė pristatė naujausią žygaitiškės literatės Reginos Bliūdžiuvienės knygą „Žodžio takais po gimtąjį kraštą“.

Kaip ir kasmet, pasveikinti visi varduvininkai. Jiems šiemet teko neeilinė užduotis – išrinkti, kuris iš visų varduvininkų madingiausias. Juos taip pat pasveikino ir šventę atidarė dainininkė ir akordeonininkė žygaitiškė Vestina Barkauskaitė. Muzikinius sveikinimus bei gerą ir smagią liaudiškos muzikos dozę skleidė Tauragės kultūros centro Sartininkų skyriaus liaudiškos muzikos kapela „Kamana“ (vad. Z.Lešinskis) ir Tauragės kultūros centro Lauksargių skyriaus liaudiškos muzikos kapela (vad. M.Remeikytė). Skambėjo grupės „Arka“ pasirodymas.

Visa diena buvo pilna šurmulio: vaikų džiaugsmui buvo batutas ir cukraus vatos, įvairiausių žaidimų, atrakcijų, muilo burbulų su linksmąja Gabija. Vaikai susitiko su Tauragės apskrities policijos pareigūnėmis ir geriausiu draugu Amsiu, jų taip pat laukė virtualaus taško pramogos su Algirdu Šauliu, o suaugusieji turėjo galimybę akis paganyti pas prekybininkus – amatininkus, vyko lauko prekyba karštu maistu ir gaiviaisiais gėrimais. Vakare gerą nuotaiką skleidė nuotaikinga muzikos grupė „Rodeo“. Vakaro kulminacija tapo kinas po atviru dangumi.

Pagrindiniai šių metų šventės „Liepos kvepia medumi“ rėmėjai – Tauragės rajono savivaldybė ir Žemės ūkio ministerija. Taip pat dėkojame visiems, vienaip ar kitaip prisidėjusiems prie šventės organizavimo, sakome ačiū šventės partneriams Žygaičių seniūnijai, Žygaičių gimnazijai, Tauragės vietos veiklos grupei.

Parengė šventės organizatoriai

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą