Tinklinio turnyro prastas oras nesustabdė

Dalintis:

Tauragės tinklinio klubas „Šilas“ praėjusį savaitgalį šio žaidimo entuziastus sukvietė į turnyrą. Varžytasi dėl tinklinio teisėjo Zigmo Žiūraičio pereinamosios taurės.

Šeštadienį, gegužės 28-ąją, vykusį turnyrą sugadinti kėsinosi itin prastas oras. Susirinkusios 18 komandų kantriai laukė – nuspręsta turnyro startą skelbti vėliau, viliantis, kad oras pasitaisys. Vietoje suplanuotos žaidimo pradžios 10 val., į aikštelę išeiti pavyko tik 11.30 val.

Burtų keliu komandos suskirstytos į keturis pogrupius. Po sužaistų rungtynių iš kiekvieno pogrupio buvo atrenkamos dvi geriausiai sužaidusios komandos. Žaista, kol išsiaiškintos keturios geriausiai pasirodžiusios komandos.

Zigmo Žiūraičio pereinamosios taurės turnyras. Tauragės tinklinio klubo „Šilas“ nuotrauka

Nors turnyre net 9 komandos – iš Tauragės, tarp 3-ijų geriausių šįkart tauragiškiai nepateko. Finaliniai žaidimai prasidėjo 16.30 val.

I-ą vietą iškovojo Pauliaus Jacyno ir Juliaus Būtėno komanda iš Palangos. II-ąją vietą užėmė Danas Mikolaitis ir Andrius Mikalauskas iš Šiaulių. O III-ią poziciją pelnė Ernestas Dacys bei Vitalijus Zinkus iš Klaipėdos. Gvido Klietkaus ir Eimanto Skačkovo komanda iš Tauragės – ketvirtoje vietoje.

Zigmo Žiūraičio pereinamosios taurės turnyras. Tauragės tinklinio klubo „Šilas“ nuotrauka

Pirmas tris vietas iškovojusios komandos apdovanotos taurėmis bei Tauragės tinklinio klubo „Šilas“ atributika. IV-ąją vietą iškovoję tauragiškiai perėmė Zigmo Žiūraičio taurę. Pagal turnyro taisykles, ši taurė visada lieka pas geriausiai pasirodžiusius tauragiškius.

Artėjančios Tauragės miesto šventės „Tauro ragas“ metu tinklinio mylėtojai neapleis paplūdimio tinklinio aikštelės prie Jūros upės. Joje planuojamas Tarptautinis paplūdimio tinklinio festivalis. Tris dienas iš anksto užsiregistravusios komandos demonstruos savo gebėjimus ant smėlio. Penktadienį kviečiamos varžytis šeimų komandos taip pat mišrių porų komandos. Šeštadienį prasidės „Open“ formato turnyras, kuriame varžysis vyresni nei 18 metų dalyviai. Sekmadienį paplūdimio tinklinio aikštelę užims veteranai – 40+ ir 50+ metų sulaukę tinklininkai.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą