fbpx

„Molupis ir ko“ atsisako kaimo parduotuvių

Dalintis:

Viena po kitos uždaromos UAB „Molupis ir Ko“ parduotuvės. Ir ne tik Tauragės rajone. Bendrovė jų turėjo dvi dešimtis. Nebedirba „Molupio“ parduotuvė Jovarų mikrorajone, Lauksargių kaime, Šilutės rajone – Vainute ir Žemaičių Naumiestyje. Dar prieš uždarymą apytuštes lentynas pastebėję pirkėjai paskleidė gandą, kad „Molupis“, matyt, bankrutuoja. Bendrovės vykdantysis direktorius Arūnas Cibitis tvirtina, kad bankrotas negresia – tiesiog įmonė daugiau dėmesio skirs produkcijos gamybai. 

Bendrovės „Molupis ir Ko“ vienas iš vadovų A. Cibitis „Tauragės kurjeriui“  patvirtino, kad parduotuves įsigijo „Aibės“ aljanso narės, tačiau konkrečiai jų pavadinimų neatskleidė. Esą viešinti naujus parduotuvių savininkus per anksti.

– Vytauto gatvėje įsikūrusi renovuota „Molupio“ firminė parduotuvė lieka ir tikrai išliks ir ateityje. Priėmėme sprendimą atsisakyti daugumos  parduotuvių ir visą dėmesį skirti kepyklai. Gamyba nekrinta, bet su dviem šaukštais valgyt nenorime. Reikia žiūrėti į ateitį. Gamyboje turime didelių planų. Plėsime sveikuolių produkcijos asortimentą. Dirbame ir su įvaizdžio specialistais. Taigi „Molupis“ tik kyla į viršų,  – žurnalistei sakė A.Cibitis.

Pasak jo, parduotuvėse, kurias nupirko kiti savininkai, ir toliau bus prekiaujama „Molupio“ produkcija. Asortimentas ir pardavimai nesumažės. Ir toliau bus kepami proginiai gaminiai. Esą pasikeis tik parduotuvių pavadinimai.

„Molupis ir ko“ vykdantysis direktorius tvirtino, kad nėra nuskriaustas nė vienas buvęs parduotuvės darbuotojas: jei tik patys nori dirbti, darbą išsaugojo – tapo kitų įmonių darbuotojais.

A.Cibitis sakė, kad mintis atsisakyti parduotuvių brandinta ilgai, kad uždarius pardavimo taškus įmonė nepraloštų ir kad žmonės išsaugotų darbo vietas.  Kokios įmonės įsigijo „Molupiui“ priklausiusias parduotuves, anot A.Cibičio, pamatysime netrukus, kai iškabos bus pakeistos naujomis.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą