Penktadienio, gegužės 10-osios, „Tauragės kurjeryje“: kur pasislėpti nuo karo?

Dalintis:

Dviem naujais potvarkiais balandžio 29-ąją Tauragės meras Dovydas Kaminskas Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento nurodymu papildė kolektyvinės apsaugos statinių ir priedangų sąrašus. Pirmą kartą per visą šalies nepriklausomybės istoriją į priedangų sąrašą įtraukti ir 12 daugiabučių namų.

Visi jie – Tarailių mikrorajone. Paaiškėjo, kad Tauragėje yra greičiausiai vienintelė vieta, kur iš daugiabučio rūsio iškastu požeminiu tuneliu pro specialiai įrengtą liuką ekstremalios situacijos atveju būtų galima išsikapstyti į žemės paviršių. Tačiau ar iš viso saugu būtų slėptis ar bent prisiglausti pastatuose, kuriuos gyventojams nurodo savivaldybė?

„Iš šio namo rūsio tunelis po žeme tęsiasi keliasdešimt metrų. Va čia metalinis liukas, pro jį žmonės turėtų galimybę išlipti į paviršių, jei atsitiktų taip, kad namas sugriūtų. Tačiau tai vienintelė tokia vieta mūsų mikrorajone, kad tokių būtų daugiau Tauragėje, negirdėjau“, –

„Tauragės kurjerio“ žurnalistams paslaptingąją vietą aprodė daugiabučių namų bendrijos „Remeks“ vadovas Albinas Stasiulis.

Visą straipsnį skaitykite jau penktadienį „Tauragės kurjeryje“.

Gegužės 10-ąją „Tauragės kurjeryje“ dar perskaitysite:

Maisto atliekų rūšiavimui – papildomi konteineriai;

Savivaldybė jau ruošiasi naujiems mokslo metams – perka rinkinius moksleiviams;

Rinkimuose tauragiškiai dalyvauja aktyviai;

Vandentvarkos dieną „Tauragės vandenys“ minėjo su galybe lankytojų;

Iš teismo salės: vyras ir moteris bus teisiami dėl karfentanilio įgijimo; taromatą sudaužęs tauragiškis slapstosi nuo teisingumo;

Skaitytojai klausia: kas laukia neprižiūrimų kapų?

Sportas: autokrose Aukštaitijoje dalyvavo trys „Karšuvos“ atstovai.

Ir tai, žinoma, tikrai ne visos pastarųjų dienų naujienos. Mūsų bičiulis Henrikas Vaitiekūnas papasakos apie greitakalbę – ką reiškia, jei jūs labai greitai kalbate; o virtuvės meistrams siūlome savaitgalį išsikepti patį skaniausią Kuršėnų vyniotinį – receptas labai nesudėtingas.

Ačiū, kad skaitote „Tauragės kurjerį“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą