Penktadienio, gegužės 24-osios, „Tauragės kurjeryje“: Marko ir visų geros valios žmonių stebuklas – pirmieji žingsniai žengti

Dalintis:

Jauna tauragiškių Eglės ir Jono Drignių šeima yra be galo laiminga, kad jų sūnelis Markas prieš kelias dienas savo aštuntąjį gimtadienį pasitiko tvirčiau stovėdamas ir drąsiau žengdamas pirmuosius žingsnius. Prieš mėnesį jam Vokietijoje buvo atliktos dvi sudėtingos operacijos, dabar laukia ne ką lengvesnis reabilitacijos laikotarpis.

Mama Eglė neslepia, kad berniukui, sergančiam cerebriniu paralyžiumi, kiekvienas judesys vis dar sunkus ir skausmingas, tačiau jis atkaklus ir labai stengiasi, nors neretai mankštinantis pabyra ašaros. Kas padeda jam ir jo šeimai atkakliai siekti tikslo, neprarasti stiprybės, skaitykite jau rytoj Reginos Genienės paruoštame vedamajame.

Taip pat laikraštyje rasite:

Politikų palaiminimo laukia Jovarų mokykla;

Baigiasi poliklinikos vadovo kadencija;

Atliekų kultūros egzaminą įveikė ketvirtokas ir septintokė;

Gripo sezonas baigtas;

Dienos centre ir vaikai iš kitų rajonų;

Maitinimo įmonė padavė savivaldybę į teismą;

Vagys siaubia parduotuves;

„Versmiškiai“ – geriausi regione.

Sporto naujienose – naujausios žinios iš autokroso čempionato ir kaip jame sekasi tauragiškiui Kęstučiui Krakiui bei skaudviliškiui Simui Gudavičiui. Dar rašome apie šachmatų varžybas Romualdo Ogialos taurei laimėti ir Anykščiuose vykusį vaikų graikų-romėnų imtynių čempionatą.

Laikraščio puslapiuose rasite kolegos Henriko Vaitiekūno šmaikštumo nestokojančias mintis, gardų, tačiau ypatingai lengvai pagaminamo patiekalo – kepto sumuštinių duonos vyniotinio – receptą, sudoku galvosūkius, galybę aktualių skelbimų ir, žinoma, visą renginių programą.

Dėkojame, kad skaitote ir domitės rajono naujienomis!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą