Penktadienio, kovo 29-osios, „Tauragės kurjeryje“: liberalų širdys nesuminkštėjo – užvestas buldozeris pajudėjo

Dalintis:

Stebuklas neįvyko – trečiadienio posėdyje 14 liberalų nulėmė Tauragės reabilitacijos centro-mokyklos „Pušelė“ likimą ir 30 metų šioje įstaigoje ugdytus neįgalius vaikus iš čia iškraustys, perduodami jų mokymą Skaudvilės ugdymo ir vaiko gerovės centrui. Valdančioji Tauragės partija neatsižvelgė nei į „Pušelės“ tarybos prašymą nevykdyti įstaigos reorganizacijos, nei į Nacionalinės švietimo agentūros siūlymą palikti neįgalius vaikus „Pušelės“ sudėtyje.

Turbūt pirmą kartą liberalams nesilankstė ir jų politiniai partneriai – ir konservatoriai, ir „valstiečiai“ šį sprendimą prilygina „ėjimui buldozeriu“.

„Pinigai – svarbus klausimas, jie visiems reikalingi, bet, gerbiamieji, užduokim sau klausimą: ar mes neturim tokių vietų, kur tuos pinigėlius galbūt per neatsakingus sprendimus turim leisti? „Bastiliją“ finansuojam, baseiną finansuojam, statom areną, milžiniški pinigai, ar jos nereikės taip pat kofinansuoti? Valstiečių frakcija šito klausimo nepalaikys. Taip išeitų, mes buldozeriu stumiam bendruomenę į šalį“, – konstatavo tarybos narys Kęstutis Balašaitis.

Visą straipsnį skaitykite jau rytojaus „Tauragės kurjeryje“.

Prieššventiniame numeryje „Tauragės kurjeryje“ dar perskaitysite:

Sportinio ėjimo rungtyje tauragiškis Aloyzas Urbikas pasiekė Lietuvos rekordą;

Garsaus atlikėjo mamai Virginijai Mikalauskienei didžiausia laimė – kai visa šeima kartu;

Vaikų ir šunų aikšteles prižiūrės savivaldybės samdyti specialistai;

Kodėl savininkai neremontuoja apgailėtinai atrodančio prekybos centro?

Naujienos iš teismo salės: žuvusio darbininko vaikams turės atlyginti žalą;

60 tūkstančių eurų skirs išmestoms padangoms likviduoti;

Prasidėjo balsavimas už idėjas Tauragei – gyventojų teismui pateikta 17 projektų.

Šiame numeryje gausu įvairiausių skelbimų, rasite kitos savaitės horoskopą, puikų Velykų stalą papuošiančio patiekalo receptą.

Gražių ir šiltų jums švenčių linki „Tauragės kurjerio“ redakcijos kolektyvas!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. Abraomas Parakas on

    NEO-KOMUNISTŲ ORGIJA
    “Posėdyje 14 liberalų nulėmė Tauragės reabilitacijos centro-mokyklos „Pušelė“ likimą.” Skamba siaubingai. Toks jausmas jog JAU sugrįžo pati tikriausia “Tarybų valdžia”. Liberalių neo-komunistų valdžia, jums leidus. Tiesa Konstitucijos 5 straipsnis vis dar teigia: “Valdžios įstaigos tarnauja žmonėms”. Bet čia matomai tik literatūra. Nebeskaitoma klasika. Toje eilutėje matomai nutylima, jog tarnauja nebūtinai visiems žmonėms. Pasirinktinai.
    Šitie žmonėms netarnauja; tarnauja savo šeimininkams. Visur tarnaujama tik ponams, o ne pavaldiniams. Tad verta atsipeikėti. Reikia tapti ponu. Tapti šeimininku. Pirmiausi širdyse. Tuomet anie jums tarnaus. Todėl, nuskriaustų vaikų tėvai turi ne tik teisę, bet ir pareigą priešintis segregaciniams neo-komunistų sprendimams. Ir tik realūs veiksmai realioje blogio vietoje: Respublikos g. 2. Boots on the ground. Metodai? Na nesiplėsim. Visu pirma tai nuskriaustų ir vėl skriaudžiamų vaikų TĖVŲ prerogatyva. Pirma sąlyga nebijoti ir nepaklusti.
    Mes tuo tarpu laukiam penktadienio “Tauragės kurjerio” numerio. Norim susipažinti su visu posėdžio nupasakojimu.

Palikite komentarą