Atliekų tvarkymo įmonei ieško nuolatinio vadovo

Dalintis:

Pernai vasarą iš Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro vadovo pareigų atleidus Kęstutį Komskį, įmonei iki pat dabar laikinai vadovauja Virginijus Noreika. Praėjusią savaitę paskelbta atranka nuolatinio vadovo kėdei užimti.

Prieš savaitę Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras (TRATC) paskelbė, kad įmonės akcininkai (visos keturios apskrities savivaldybės) skelbia atranką direktoriaus pareigoms eiti. Vadovas bus renkamas penkerių metų kadencijai.

Atrankos reikalavimuose nurodoma, kad kandidatai privalo turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilyginamą išsilavinimą ir ne mažesnę nei trejų metų vadovaujamojo darbo patirtį. Kandidatas į TRATC‘o vadovus turi būti nesusijęs su kitais fiziniais ir juridiniais asmenimis ryšiais, dėl kurių galėtų kilti interesų konfliktas tapus TRATC vadovu. Dar vienas specifinis reikalavimas – kandidatas per pastaruosius penkerius metus turi nebūti atšauktas iš vadovo pareigų dėl netinkamo jų atlikimo.

Būsimam direktoriui siūlomas 2112 eurų mėnesinis darbo užmokestis neatskaičius mokesčių.

– Matysim, – tepasakė ilgiau nei metus įmonei laikinai vadovaujantis Virginijus Noreika, paklaustas, ar kandidatuos į vadovo postą.

Anksčiau beveik ketverius metus TRATC vadovavo garsios Komskių giminės atstovas Kęstutis Komskis. Tačiau pernai rugpjūtį jis buvo atleistas iš vadovo pareigų dėl girtumo darbo metu. Dėl šio atleidimo vyko teisminis ginčas, tačiau jį K.Komskis pralaimėjo.

Pretendentų dokumentai priimami iki spalio 20 dienos.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą