fbpx

Svarsčių kilnotojai iš čempionato grįžo tituluoti

Dalintis:

Kretingoje vykusiame 24-ajame Lietuvos svarsčių kilnojimo čempionate dalyvavo dviejų Tauragės rajono klubų atstovai – „Tauro svarstis“ bei „MAXFIT Kettlebell and functional training“. Pastarojo klubo suaugusieji estafetės rungtyje tapo čempionais, o „Tauro svarsčio“ atstovas Regimantas Sarapinas savo amžiaus grupėje iškovojo absoliutaus čempiono titulą.

Praėjusį šeštadienį svarsčių kilnojimo mėgėjai ir profesionalai rinkosi Kretingoje, kur vyko 24-asis Lietuvos svarsčių kilnojimo čempionatas. Jame dalyvavo ir atstovai iš Tauragės rajono – iš klubo „Tauro svarstis“ bei klubo „MAXFIT Kettlebell and functional training“.

„Tauro svarsčio“ atstovas Aurijus Sabaitis startavo jaunimo ir suaugusiųjų amžiaus grupėse iki 73 kg. Jam pavyko abiejose grupėse pelnyti pirmąsias vietas.

Puikiai pasirodė ir Regimantas Sarapinas. Jis jaunių amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 73 kg įveikęs 7 varžovus tapo čempionu ir absoliučiu savo amžiaus grupės nugalėtoju.

– Labai didžiuojuosi savo auklėtiniais. Šios pergalės buvo nuoseklaus ir kryptingo darbo rezultatas. Kaip treneris esu išugdęs ne vieną Lietuvos čempioną ir net Europos jaunių prizininką. Tačiau būtent toks įrašas klubo istorijoje pirmas. Dabar auklėtiniai šiek tiek atsipūs, vasarą nebus svarbių startų. Aš su broliu Juliumi vyksime į Europos svarsčių kilnojimo čempionatą, iš kur irgi stengsimės grįžti su apdovanojimais, – „Tauragės kurjeriui“ planus išklojo Justas Optas.

Svarsčių kilnojimo čempionatas Kretingoje. „MAXFIT Kettlebell and functional training“ nuotrauka

Puikiai čempionate pasirodė ir neseniai įkurto svarsčių kilnojimo klubo „MAXFIT Kettlebell and functional training“ auklėtiniai. Estafetės rungtyje jaunių komanda, kurią sudarė Erestas Vištartas, Edvinas Baltrušis ir Eimantas Sabockis, užėmė antrąją vietą. Šios amžiaus grupės komandos nariai rungėsi po tris minutes kilnodami 16 kg svarsčius.

Jaunimo estafetės dalyviai po tiek pat laiko kilnojo 24 kg svarsčius. Airono Stankaus, Roko Anulio ir Ramučio Ivinskio komanda taip pat užėmė antrąją vietą.

Suaugusiųjų amžiaus grupės komandų nariai kilnojo 32 kg svarsčius. Gyčio Ūselio, Dangiro Lukošiaus ir Remigijaus Šedžio komanda šioje rungtyje iškovojo čempionų titulą.

– Nors klubo narių tarpe yra daug mokinių, kurie neseniai pradėjo sportuoti, tačiau jų rezultatai sparčiai gerėja. Aš ir pats prisidedu prie treniravimo, tačiau šioje vietoje didelį indėlį įneša treneris Jonas Šiurys, – varžybų rezultatus komentavo G.Ūselis.

Jaunučių amžiaus grupėje pirmąją vietą svorio kategorijoje iki 58 kg iškovojo Erestas Vištartas, antrosios vietos nugalėtoju iki 68 kg tapo Edvinas Baltrušis, o toje pačioje svorio kategorijoje trečiąją vietą užėmė Aivaras Sabockis.

Jaunių amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 63 kg geriausiai pasirodė Ramutis Ivinskis. Taip pat pirmąją vietą šioje amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 78 kg iškovojo Eimantas Sabockis. Suaugusiųjų grupėje iki 95 kg čempiono vardą pelnė Gytis Ūselis.

Varžybose dalyvavo ir merginos. Svorio kategorijoje iki 63 kg čempionės vardą iškovojo Audronė Kubiliūtė, o antrosios vietos laimėtoja tapo Diana Janušaitė. Trečiąją vietą pelnė Agnė Vasiliauskaitė.