Tėvo dienos bėgime – beveik 300 dalyvių

Dalintis:

Sekmadienį minit Tėvo dieną, jau antrą kartą Tauragės bėgimo klubas sukvietė į šventinį bėgimą. Dalyvauti ryžosi beveik 300 dalyvių. Pačius mažiausius tėvams teko ir panešti, tačiau svarbiausia buvo gera nuotaika.

Pernai organizuotas pirmasis Tėvo dienos bėgimas buvo toks sėkmingas ir gausus dalyvių, kad Tauragės bėgimo klubas nusprendė puoselėti tradiciją ir tęsti renginio organizavimą. Kaip pirmą, taip ir antrą kartą – sulaukta beveik 300 užsiregistravusių dalyvių, kurie galėjo rinktis bėgti tris skirtingo ilgio atstumus: 400 m ilgio trasą aplink Pilies aikštę įveikti bandė mažiausieji su savo tėveliais, o vyresnieji bėgo 3,3 km ir 10 km trasose.

Mažylių bėgimui pasiryžę buvo ir kai kurie tėveliai, kurių mažieji dar net nevaikšto – bėgti ruošėsi stumdami vežimėlius. Vos davus startą bėgikams, kai kuriuos dalyvius tėveliams teko ir panešti.

Susirinkusius pasveikino ir Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas, taip pat pasiruošęs bėgti. Tauragės bėgimo klubo nariui Aloyzui Urbikui įteikta padėka už Tauragės vardo garsinimą, mat šis ne kartą puikiai pasirodė ėjimo varžybose pelnė prizines vietas bei yra pasiekęs Lietuvos rekordą.

3,3 km ilgio trasą greičiausiai įveikė ir absoliučioje įskaitoje pirmąją vietą pelnė Mindaugas Armonas. Antrąją vietą pelnė Ramutis Preikšaitis, o trečiąją – Robertas Laurinaitis. Moterų grupėje greičiausia buvo Evita Stelingytė, o antrąją vietą užėmė Tauragės bėgimo klubo atstovė Daiva Kaubrienė. Trečiąją vietą užėmė Vestina Jurkšaitytė.

10 km atstumą greičiausiai įveikė ir bendroje įskaitoje laimėtoju tapo Modestas Gečas. Antras atbėgo Justinas Križinauskas, o trečias – Karolis Gečas. Moterų grupėje greičiausia buvo Dalia Lukošienė, antrąją vietą užėmė Ingrida Juodienė, o trečiąją – Tauragės bėgimo klubo atstovė Aušra Stankienė.

Tradiciškai buvo renkami jauniausias ir vyriausias bėgikai. 3,3 km distanciją įveikė 6-erių Tajus Linkis, o vyriausia tapo 10 km distanciją įveikusi 68-erių Teresė Butkevičienė.

– Renginys labai pavyko. Kiek girdėjau atsiliepimus – visiems labai patiko. Labai tikiuosi, kad kitąmet pavyks suorganizuoti ir dar vieną distanciją – pusmaratonį, 21,095 km, – kalbėjo Tauragės bėgimo klubo pirmininkas Linas Naujokas, džiaugdamasis, kad šiemet pavyko rasti nemažai privačių verslininkų, sutikusių paremti renginį.