Į Tauragę ateina prekybos tinklas „Mere“

Dalintis:

Rusijos žemų kainų parduotuvių tinklas „Mere“, prieš pusmetį pradėjęs vykdyti plėtrą Lietuvoje, ateina ir į Tauragę – rengia parduotuvę Gaurės gatvėje, buvusio mėsos kombinato teritorijoje. Atidarymas planuojamas vasario pabaigoje ar kovo pradžioje.

Šiuo metu statybininkai baigia darbus apie 1200 kv. metrų ploto prekybos salėje, parduotuvės įrangą atveš kitą savaitę. Naujame vieno aukšto prekybos centre bus prekiaujama maisto ir namų apyvokos prekėmis bei gėrimais. „Mere“ prekybos tinklas skelbia, kad jo privalumas – žemos kainos.

– Iš pradžių asortimente bus apie 400 prekių rūšių, jį nuolatos plėsime. Prekiausime kruopomis, konservais, gėrimais, riešutais, prieskoniais, saldumynais, sausainiais, baltarusiškais ir rusiškais gėrimais. Bus rūkytų mėsos ir žuvies gaminių, silkės. Drabužių nepardavinėsime, – „Tauragės kurjeriui“ vardijo „Mere“ vadovas plėtrai Robertas Savickas. – 70 proc. prekių bus pagamintos Lietuvoje, šiek tiek Latvijoje, bus rusiškos, baltarusiškos ir ukrainietiškos produkcijos. Kainos – labai konkurencingos, prekybos centrą atidaryti planuojame vasario pabaigoje ar kovo pradžioje.

Pasak R.Savicko, Tauragėje bus įsteigtos 6–8 darbo vietos, darbuotojų atranka jau vykdoma. Prie parduotuvės įrengta erdvi automobilių aikštelė, tilps apie 40 mašinų. Prekybos centre suplanuotos 4 kasos, savitarnos kasos nebus.

Robertas Savickas rūpinasi „Mere“ parduotuvių įrengimu Lietuvoje. Asmeninio albumo nuotrauka

– „Mere“ prekybos centrai analogų Lietuvoje neturi, didžioji dalis prekių bus ant padėklų, jų kainos, lyginant su kitais prekybos centrais Lietuvoje, 20 proc. mažesnės. Tai ne urmo parduotuvė, pirkti galima ir vieną prekę, jų rasite ir lentynose, – kalbėjo bendrovės vadovas plėtrai. – Parduotuvės koncepcija parodys, kaip galima atpiginti prekes, pagamintas Lietuvoje. Kainos mažesnės dėl pristatymo ir aptarnavimo kaštų. Mūsų interjeras labai paprastas, tai sandėlio tipo parduotuvė.

Robertas Savickas neabejoja, kad tauragiškiams iš naujojo prekybos centro nauda bus didelė. Atidarydama „Mere“ parduotuves Lietuvoje bendrovė orientavosi į mažesnes pajamas gaunančius gyventojus, tačiau pastebėjo, kad šios parduotuvės sulaukė ir pasiturinčiųjų dėmesio. Pačią pirmą parduotuvę prekybos tinklas atidarė liepos mėnesį Kaune, o sulaukus didžiulio populiarumo antrą parduotuvę Kaune atidarė jau lapkritį. „Mere“ parduotuvės šiuo metu veikia aštuoniuose šalies miestuose, iš viso suplanuota jų įrengti apie 60.

– Parduotuvėje daugiausiai bus negendančių maisto produktų, nebus faršo, šviežios mėsos. Mintis tokia, kad atvažiavęs žmogus kartą per mėnesį nusipirks būtiniausių prekių (kruopų, makaronų, gėrimų, padažų, prieskonių) ilgesniam laikotarpiui, – sakė „Mere“ atstovas. – Tai nebus tokia parduotuvė, į kurią bėgame nusipirkti batono, pieno ar šviežios mėsos gabaliuką. Planuojame, kad parduotuvė Tauragėje dirbs kasdien nuo 9 iki 21 val.

Prekybos salėje statybininkai baigia darbus. Asmeninio albumo nuotrauka

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą