Lietuviškojo „Verslo geno“ taikiklyje – tauragiškė Paula Mačiulienė

Dalintis:

Naujienų portalo lrytas.lt projekte „Verslo genas“ kasmet aprašomos jaunų šalies verslininkų sėkmės istorijos. Vienoje jų ir „Versmės“ gimnazijos mokytojos bei kalbų centro įkūrėjos Paulos Mačiulienės pasakojimas.

Lrytas.lt žurnalistai jau ketverius metus ieško jaunų, sėkmingų verslininkų, plėtojančių savo idėjas. Portale skelbiamos istorijos, reportažai, o skaitytojai gali balsuoti už labiausiai sužavėjusią asmenybę ar jos plėtojamą veiklą. Šiuo metu patalpintos 49 skirtingų žmonių ir skirtingų veiklų istorijos, tarp kurių – ir beveik 150 balsų surinkusi tauragiškės pedagogės Paulos Mačiulienės.

Jauna studentė pastebėjo, kad gimtojoje Tauragėje nėra vietos, kur suaugusieji ir vaikai galėtų mokytis kalbų, tad surizikavo ir įsteigė UAB „Kelias į pasaulį“, tauragiškiams geriau žinomą kaip tiesiog „Kalbų centras“, kur teikiamos ir vertimo paslaugos. „Verslo geno“ projekte Paula – vienintelė dalyvė iš Tauragės rajono.

Projekto geriausieji bus apdovanoti penkiose nominacijose – „Už drąsą rizikuoti“, „Už mokslo ir žinių įgyvendinimą versle“, „Metų atradimas“, „Šeimos verslas“ bei „Lrytas.lt skaitytojų favoritas“.

Būtent paskutinioji nominacija yra išskirtinė – joje nugalėtoju taps daugiausiai skaitytojų balsų sulaukusi istorija. P.Mačiulienė šiuo metu sulaukė beveik 150 balsų. Savo balsą už verslią tauragiškę galima atiduoti čia.

Taip pat skaitykite:

Mokytojos kelią pasirinkusi Paula: „Nesprauskime vaikų į rėmus“

Užsienio kalbos mokys nemokamai

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą