Nauja tvarka – gėlininkų ant šaligatvių nematysime

Dalintis:

Prieš pat Vėlines prekiautojai gėlėmis, jų puokštėmis ir kompozicijomis įsitaisydavo ant Vytauto ir Bažnyčių gatvių šaligatvių. Šiemet numatyti pokyčiai – ten prekyba nebevyks.

Pasak Tauragės miesto seniūno Žilvino Majaus, šiemet bus įgyvendinti pakeitimai, suplanuoti dar prieš dvejus metus. Po Centro turgaus rekonstrukcijos atsirado puiki galimybė ten įsikurti gėlininkams.

– Vietos Centro turguje daug, tikimės, kad užteks visiems, o jei pritrūktų – prekybininkai gėlėmis galės įsikurti šalia esančioje mašinų stovėjimo aikštelėje. Vytauto gatvėje stovintys prekeiviai su daugybe puokščių keldavo nepatogumų: sunku būdavo praeiti, pravažiuoti, eismas komplikuotesnis, o ir vaizdas nekoks. Dabar visiems bus gerai – ir prekiautojams, ir pirkėjams. Leidimai jau išduodami, žmonės juos įsigyja, niekas neprieštarauja. Prie Papušynės kapinių, prie Dunokų ir senųjų miesto kapinių taip pat numatytos vietos prekybai kapų puošmenomis, – kalbėjo seniūnas, patikinęs, jog viskas suplanuota taip, kad visiems būtų kuo patogiau.

Centro turgaus administratorė Antanina Pijoraitienė pastebėjo, kad prekyba gėlėmis ir puokštėmis kapams jau suaktyvėjo, prekeiviai užsisako vietas turguje, ruošiasi intensyviai prekybai.

– Jau žmonės vietas užsisako, leidimus ateis vėliau pasiimti. Iki šiol užsakytos 26 vietos. Vieni planuoja prekybą pradėti nuo spalio vidurio, kiti skintomis gėlėmis prekiaus paskutinę savaitę iki Vėlinių ir lapkričio 1 dieną. Tikrai vietos nepritrūksime, turgelio teritorijos užteks. Leidimas vienai vietai dienai kainuoja 5 Eur. Prekiaujantys nuo mėnesio vidurio galės pirkti mėnesinius leidimus, jų kaina – 17 Eur. Turime vietas sužymėję šalia esančioje mašinų aikštelėje, bet manau, kad jos neprireiks, nes pačiame turguje yra nemažai vietų, tikrai visi sutilps, – neabejoja turgaus administratorė.

Pasak A.Pijoraitienės, Centro turguje prekiautojams labai patogu, kadangi čia nakčiai jie gali palikti stalus, palapines, nes turgus užrakinamas, todėl nereikės jų ardyti ir kilnoti kiekvieną dieną. Ji patikino nesulaukusi nė iš vieno žmogaus jokių pretenzijų, nebuvo nepatenkintų dėl naujos tvarkos.

Nuo spalio 27 dienos Centro turgus dirbs kiekvieną dieną, ir savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį), taip pat lapkričio 1 ir 2 dienomis.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą