Pradėta TRATC direktoriaus atranka

Dalintis:

Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras (TRATC) pradėjo naujo direktoriaus paiešką.  Stoti prie šios įmonės vairo pageidauja 7 kandidatai. 

TRATC jau ilgiau nei metus turi tik laikinąjį vadovą – pernai vasarą iš direktoriaus pareigų atleidus Kęstutį Komskį, bendrovei laikinai vadovauja direktoriaus pavaduotojas Virginijus Noreika.

TRATC akcijas valdo Tauragės (turi 129 paprastąsias vardines akcijas), Jurbarko (92 akcijas), Šilalės (79 akcijas) ir Pagėgių (30 akcijų) savivaldybės.

Bendrovės akcininkams paskelbus apie konkursą direktoriaus pareigoms eiti, dokumentus pateikė 7 kandidatai. Tauragės rajono savivaldybė informavo, kad kandidatai – iš įvairių Lietuvos miestų ir Tauragės taip pat. Tačiau ne visi, pateikusieji dokumentus, galės dalyvauti konkurse, jo reikalavimus atitiko penki kandidatai. Pokalbiai su atrinktais kandidatais vyks lapkričio mėnesį.

Anot Tauragės rajono mero patarėjo ryšiams su visuomene Kasparo Bertašiaus, pokalbiuose su kandidatais dalyvaus asmenys, atstovaujantys savivaldybėms akcininko teisėmis.

Savivaldybė kol kas neinformuoja, kada turėtų būti skelbiamas konkurso laimėtojas.

Vadovas renkamas penkerių metų kadencijai.

Konkurse dalyvauja ir TRATC‘ui laikinai vadovaujantis V.Noreika. Šią informaciją atskleidė jis pats.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą