Šilalės gatvėje nedirbs prekybos centrai – vyks rekonstrukcija

Dalintis:

Taip jau sutapo, kad Šilalės gatvėje veikiantys prekybos centrai „Iki“ ir „Norfa XL“ beveik tuo pačiu metu uždaromi remontui, tuo pačiu laiku ketinama ir juos atidaryti. Kol vyks remonto darbai, šių parduotuvių darbuotojai atostogaus. Prekybos tinklo „Iki“ atstovė numatytos darbų pradžios neatskleidžia, traktuodama, kad tai komercinė paslaptis.

Sekmadienį „Norfa XL“ Šilalės gatvėje paskutinę dieną aptarnavo pirkėjus, pirmadienį išvežė prekių likučius ir buvo uždaryta renovacijai, kuri, pasak prekybos salės darbuotojų, vyks iki balandžio 1 d. Parduotuvės darbuotojai pasakojo, kad keisis jos išplanavimas, bus išplėstas asortimentas ir atnaujinta įranga, apšvietimas, tvarkoma kanalizacija.

Pasklidus informacijai apie būsimą remontą „Norfa XL“, netrukus paaiškėjo, kad savaite vėliau  – nuo vasario 22 d. remontui planuojama uždaryti ir šalia įsikūrusį prekybos centrą „Iki“. Pasak prekybininkų, remontas šiai parduotuvei labai reikalingas, esą sienose trūkinėja tinkas, be to, čia dirbti šalta. Jie tikisi, kad po rekonstrukcijos parduotuvė bus ir gražesnė, ir šiltesnė. Darbuotojai sako, kad jie atostogaus iki balandžio 1 d., kol parduotuvė vėl atvers duris.

Prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė Vaida Budrienė teigė, kad parduotuvės „Iki“ Tauragėje, Šilalės gatvėje, renovacija yra tik planuojama, todėl apie tai kalbėti dar per anksti.

– Datos nesakysiu, nes tai konfidenciali mūsų informacija, o kaip keisis parduotuvė, tai komercinė paslaptis, nes vyksta arši konkurencija. Mes siekiame atnaujinti visas parduotuves ir tai darome nuolatos, kad būtų patraukliau pirkėjams, o darbuotojams lengviau dirbti, – kalbėjo prekybos tinklo atstovė.

Kiek vėliau tinklo atstovė informavo, kad vasarį parduotuvė dar nebus uždaryta. Esą apie uždarymą renovacijai bus pranešta.

Pasak V.Budrienės, rekonstruojant „Iki“ parduotuves Lietuvoje atnaujinama įranga, išplečiami prekybiniai plotai, šviežių daržovių, šviežių bandelių, sveriamos mėsos skyriai.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą