Skaudvilėje kuriasi naujas verslas – kyla didžiulis pastatas

Dalintis:

Netoli Skaudvilės užtvankos, prie Ančios upės, vyksta statybos – jau iškilo dviejų aukštų pastatas, šviečia terasiniai langai. Tai visuomeninės paskirties statinys, į jį smalsiai krypsta prašalaičių žvilgsniai – kas planuojama šiame dideliame ir gražiame pastate?

Paprašyta išsamiau papasakoti apie statybas prie Ančios, skaudviliškė Ernesta Karbauskienė teigė, kad apie tai kalbėti dar gerokai per anksti.

– Pernelyg anksti, juolab, kad tas pastatas nėra tiesiogiai su manimi susijęs, ir dar tik vyksta statybos. Iki įkurtuvių dar toli. Kadangi jis visuomeninės paskirties, projektas buvo pristatomas visuomenei, kam buvo įdomu, tie atvyko susipažinti, – kalbėjo E.Karbauskienė. – Vėliau apie tai papasakosime, pakviesime visus į įkurtuves.

Buvęs Skaudvilės seniūnijos seniūnas Virginijus Būdvytis sakė, kad prieš keletą metų domėjosi, ką ten ruošiamasi statyti, todėl išvydęs skelbimą dalyvavo projekto pristatyme. Ar ten bus teikiamos pramogos – jis nežino.

– Aš, kaip vietos gyventojas, buvau kone vienas interesantas pristatyme. Ten bus teikiamos paslaugos. Kiek prisimenu, pirmame aukšte įrengs pokylių salę, gal labiau švenčių organizavimui. Antrame aukšte bus kaip viešbutukas su dešimt miegamųjų, – kalbėjo buvęs seniūnijos vadovas. – Vieta labai graži, manau, kad turistai atvažiuos ten nakvynei ar skaudviliškiai, ar aplinkinių kaimų, gyvenviečių žmonės apsilankys.

Skaudvilės gyventoja Rita (pavardė redakcijai žinoma) pasakojo, kad naujajame pastate bus poilsio namai. Pasak jos, šeima, kuri rūpinasi statybomis, gyvena prie Ančios, o statybos vyksta susigrąžintoje senelių žemėje.

– Ar tėvai, ar vaikai – savininkai, nežinau. Šią žemę savivaldybė norėjo nupirkti visuomeniniams tikslams, bet nepardavė, bent taip žmonės kalbėjo. Aš esu gamtos mylėtoja, tą kampelį labai myliu, tai šis didžiulis pastatas man gamtovaizdį sugadino, ten, mano nuomone, jis nedera. Iš tolo matydavosi Ančia, dabar pastatas ją užstoja. Ten gal geriau reikėjo išplėsti aikšteles, gal kempingą įrengti ar tiktų nedideli nameliai, – atviravo vietos gyventoja. – Tačiau tai tik mano nuomonė, kitiems gal kitaip atrodo. Skaudvilėje yra įvairių nuomonių: vieniems patinka, kitiems – nelabai, vieni svarsto, kad ten bus sporto salė ir ją bus galima nuomotis, kiti – kad kavinė. Jei verslas žmonėms seksis, klestės, tai gerai.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą