Verslininkas Jonas Jokubauskis: tarnaukime vieni kitiems

Dalintis:

Prieš maždaug metus degalinių tinklas „Jozita“ įžengė į Tauragę, Šilalės gatvėje įsigijęs veikusią „Sensus“ degalinę. Nauji šeimininkai – nauja tvarka. Pirmiausia vairuotojams teko prisitaikyti prie to, kad už kurą galima atsiskaityti tik grynaisiais, tuo pačiu jie džiaugėsi, kad kainos „nesikandžioja“. Nuo lapkričio pradžios degalinė nebedirba naktimis. Situaciją komentavo šio degalinių tinklo vadovas Jonas Jokubauskis.

Verslininkas J.Jokubauskis tokį sprendimą priėmė todėl, kad prasidėjus tamsiajam laikotarpiui, naktimis kuro į degalinę „Jozita“ įsipilti užsuka vos keli klientai. O per naktį esančiam darbuotojui tenka mokėti dvigubą atlyginimą.

– Naktimis žmonės miega, nevažiuoja kuro pirkti. Mano darbuotojas pasitvarko pusvalandį ir daugiau darbo neturėdamas murkso degalinėje per naktį. Už tai aš jam turiu mokėti dvigubai daugiau nei dirbusiam dieną, – pasakojo verslininkas. – Tai va, kad darbuotojas nebūtų sargo vietoje, mes ir uždarome degalinę naktimis, nedirbame nuo 24 iki 6 val. Žmonės prabunda – atsidaro ir mūsų degalinė.

Pasak J.Jokubauskio, tvarka pavasarį gali keistis pagal situaciją. Galbūt padarys, kad degalinė naktį nedirbs nuo 1 iki 4 val. Verslininko nuomone, jei degalinėse būtų galima prekiauti alkoholiu, tai situacija būtų kitokia – jie sulauktų daugiau klientų. Šiuo metu jam rūpi kokybiškas paslaugų teikimas, daugiau naujų degalinių Tauragėje nei statyti, nei įrengti jis neketina.

– Degalinėje teikiamas paslaugas darbuotojai turi gerai įvaldyti, jas gebėti kokybiškai suteikti, o mes šito dar nesugebam, – klientų patogumu rūpindamasis kalbėjo verslininkas. – Tauragiškiai mūsų kuro daug nuperka, mes esame patenkinti, tikrai nenusivylę. Manau, kad ir pirkėjai patenkinti, nes mūsų kuras pigesnis nei kitur. Pavyzdžiui, Kryžkalnyje, „Circle“ degalinėje, už litrą dyzelino prašo 1,24 Eur, o mes – tik 1,04 Eur. Dyzelinas šiuo metu pagrindinė prekė Lietuvoje.

J.Jokubauskis pasakojo, kad visose 17-oje jų tinklo degalinių Lietuvoje kainos yra vienodos ir jie parodantys, kokiomis kainomis galima prekiauti. Jis apgailestavo, kad premjeras Saulius Skvernelis ir kiti Lietuvos valdininkai deramai neįvertina verslininkų, prekiaujančių naftos produktais.

– Juk nuo kuro viskas prasideda: jei kuras brangsta, tai ir kitur kainos kyla. Šiuo metu kuro pirkimas yra minimaliai sumažėjęs, sezoniškumas – labai minimalus. Juk kuras – tai ne grybai ir uogos, jis visą laiką reikalingas – važiuojant į darbą, pas daktarą ar į bažnyčią, – sakė J.Jokubauskis ir solidariai kreipėsi į tautiečius: – lietuviai, naudokitės mūsų paslaugomis, tarnaukime vieni kitiems, saviems, ir gerai gyvensime. Netarnaukime kitiems.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą