fbpx

Nuo šiandien Tauragės rajono bešeimininkiais gyvūnais rūpinsis „Nuaras“

Dalintis:

Vienerius metus Tauragės rajono beglobiais gyvūnais rūpinosi Klaipėdos rajone veikianti VšĮ „Būk mano draugas“. Tačiau nuo šiandien įsigalioja sutartis su „Nuaru“.

Tauragės rajono savivaldybė vasario viduryje pasirašė bešeimininkių ir bepriežiūrių naminių ir laukinių gyvūnų gaudymo, karantinavimo, eutanazijos ir utilizavimo paslaugų pirkimo sutartį su UAB „Nuaras“, atstovaujama Jurgitos Gustaitienės. Ši įmonė įsipareigojo rūpintis Tauragės rajono bešeimininkiais ir be priežiūros paliktais gyvūnais. Vienerių metų sutarties vertė yra 17 tūkst. eurų.

Kaip Tauragėje filialo neturinti įmonė rūpinsis Tauragės rajon beglobiais?

– Įmonė nėra maža. Dirbam daugiau nei 30 metų ir toks klausimas net nekilo, – sakė UAB „Nuaras“ vadovė Jurgita Gustaitienė.

Iki šiol Tauragės rajone beglobiais rūpinosi VšĮ „Būk mano draugas“, kuriai vadovauja Galina Kučinskienė. Pastarieji su savivaldybe buvo sudarę sutartį 2021-ųjų birželį, kuri galiojo iki metų pabaigos. „Tauragės kurjeriui“ G.Kučinskienė yra sakiusi, kad organizacija vienija daugybę savanorių, geros valios žmonių, todėl tikrai atsirasiąs transportas beglobiams paimti ir atvežti į prieglaudą.

Anksčiau Tauragės miesto beglobiais, jų gaudymu, karantinavimu, naujų namų paieška, o esant reikalui – ir eutanazavimu bei utilizavimu rūpinosi veterinarijos gydytojas Tomas Bartušis. Kaimiškosios seniūnijos Tauragės rajone tokios sutarties neturėjo, todėl savo beglobiais rūpinosi, kaip išmanė.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą