Nuspręsta: šildymo sezonas baigiamas pirmadienį

Dalintis:

Šiemet šildymo sezonas sukėlė kaip reta daug aistrų. Per anksti apsidžiaugus pavasariška šiluma nuspręsta baigti šildymo sezoną, tačiau grįžus šaltukui ir sulaukus gyventojų skundų į butus vėl ėmė plūsti šiluma. Įsakymas baigti šildymo sezoną pasirašytas dar kartą.

Paprastai šildymo sezonas baigiamas, kai tris paras oro temperatūros vidurkis būna ne mažiau kaip 10 laipsnių šilumos. Šiemet tokie rodikliai užfiksuoti gana anksti – apsispręsta, kad šildymą reikia nutraukti balandžio 21 dieną. Vis dėlto šis sprendimas papiktino orų prognozes atidžiai stebėjusius tauragiškius, kurie stebėjosi – nejaugi valdininkai nemato sinoptikų prognozių apie atšalimą.

„Tauragės kurjeriui“ Tauragės šilumos tinklų direktorius Audrius Arcišauskas sakė, kad šildymą gali pajungti iš naujo, tačiau tam reikia daugiau nei 50 proc. daugiabučio namo gyventojų sutikimo.

Ne vienas pasipiktinęs tauragiškis skambino į „Tauragės kurjerio“ redakciją, skambučių sulaukęs patikino ir A.Arcišauskas, o Dainavos gatvėje esančio daugiabučio gyventoja paskambinusi žurnalistams rėžė iš peties – per ankstyvas šildymo atjungimas esąs tikras gyventojų genocidas.

Į skundus sureagavusi Tauragės rajono savivaldybė viešai atsiprašė nepatogumus patyrusių gyventojų. Galiausiai balandžio 27 dieną oficialiai paskelbta, kad šildymas atnaujinamas.

Vakar Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė dar kartą pasirašė įsakymą nutraukti šildymo sezoną. Šįkart numatyta, kad šiluma į tauragiškių namus nebebus tiekiama nuo gegužės 10 dienos, t.y. pirmadienio.

Šį savaitgalį dienomis žada šilti iki 14 laipsnių šilumos, o naktį prognozuojama, kad termometrų stulpeliai nukris iki 2 laipsnių šilumos. Bet kur kas didesnės šilumos galime sulaukti nuo pirmadienio, kai dieną, anot sinoptikų, oras įkais iki pavasariškų 21 laipsnio šilumos. Šiltesnės numatomos ir naktys – iki 9 laipsnių šilumos.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą