Seime susibūrė Tauragės regiono bičiulių grupė

Dalintis:

Seime įsteigta Tauragės regiono bičiulių parlamentinė grupė. Jos pirmininku tapo Tauragėje į parlamentą išrinktas Romualdas Vaitkus, o pavaduotoju – Tauragės garbės pilietis profesorius Eugenijus Jovaiša, kurio iniciatyva Tauragės „Santakos“ muziejuje įsteigta archeologijos ekspozicija.

Parlamentaras Romualdas Vaitkus sako, kad ši grupė telks jėgas Tauragės krašto problemoms spręsti.

„Į mūsų bičiulių grupę susibūrę Seimo nariai priklauso ir valdančiajai daugumai, ir opozicijai, skirtingoms frakcijoms, skirtingiems komitetams. Kartu ketiname aptarti pačius įvairiausius regionui aktualius klausimus ir rasti bendrus vardiklius. Neabejojame, kad visų mūsų skirtingos pažiūros bei įsitikinimai tik padės spręsti regiono žmonėms rūpimus klausimus, susijusius su švietimu, kultūra, ekonomika, aplinkosauga“, – teigia grupės pirmininkas R.Vaitkus.

Artimiausiu metu Tauragės bičiulių grupė ketina rengti nuotolinius susitikimus su regiono merais, suinteresuotomis regiono įmonėmis ir kultūros įstaigų atstovais.

Grupei priklauso 10 Seimo narių: Aušrinė Norkienė, Zigmantas Balčytis, Vilija Aleknaitė-Abramikienė, Jonas Gudauskas, Arūnas Valinskas, Dalia Asanavičiūtė, Stasys Šedbaras ir Remigijus Žemaitaitis. Prie grupės veiklos prisijungti planuoja Ričardas Juška, kuris šiuo metu serga.

Šią naujieną Seimo nariui paskelbus socialiniame tinkle pasipylė tauragiškių linkėjimai ir pirmieji prašymai. Režisierė Genovaitė Urmonaitė parlamentarams primena, kad šiemet vyks jau 15-asis kraštiečių susitikimas Vilniuje, jam reikalinga parama, o Jurbarko meras Skirmantas Mockevičius primena, jog viliasi, kad šios grupės dėmesio klius ne tik Tauragei, bet ir visam regionui, kuriam dar priklauso Jurbarkas, Pagėgiai ir Šilalė.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą