Tauragiškis Pagėgiams neįtiko

Dalintis:

Trečiadienį Pagėgiuose vyko dar vienos keturių politinių partijų lyderių derybos dėl kandidato į administracijos direktoriaus postą. Pasak valdančiosios daugumos atstovės Nijolės Kovaliovos, jų pasiūlyta tauragiškio Sigito Kancevyčiaus kandidatūra merui netiko.

Varžytuvėse dėl politinio posto per pusantro mėnesio dalyvavo jau daugiau nei 10 kandidatų. Tiek pozicija, tiek opozicijoje likęs meras Vaidas Bendaravičius bendros kalbos neranda nei tarybos posėdžiuose, nei derybinėje grupėje. Trečiadienį meras socialiniame tinkle informavo, jog pasiūlė sau priimtiną kandidatę, kurią ketvirtadienio rytą pozicija atmetė. Pasak N.Kovaliovos, priežastis paprasta – į kandidatus siūlyta pagėgiškė yra politiškai priklausoma.

– Lietuvoje yra 60 savivaldybių ir visose administracijos direktorius yra suderintas ir tinkamas valdantiesiems. Kodėl Pagėgiai turėtų būti išimtis? Už administracijos direktoriaus darbą atsakinga taryba. Tai ir žmogus turi būti patikimas. Mero pasiūlyta kandidatė buvo ilgametė partijos Tvarka ir teisingumas narė, tos pačios partijos, kaip ir Kęstas Komskis, – „Tauragės kurjeriui“ sakė N.Kovaliova. Ji patvirtino, jog trečiadienį meras buvos susitikęs su S.Kancevyčiumi, o dauguma nuotoliniu būdu bendravo su mero pasiūlyta buvusia ilgamete Pagėgių bibliotekos vadove Elena Stankevičiene.

– Meras derybų metu sakė, jog mūsų pasiūlyto kandidato dosjė rinko savaitę ir jis jam netiko. Keista, kai skyrė į Kultūros centro direktorius, tiko. Dabar, ne. Mes taip pat turime argumentų, kodėl mero pasiūlyta kandidatė neįtikino valdančiosios daugumos. Pirmiausia, mus labai nustebino, kad į klausimą – kas pasiūlė kandidatei užimti pareigas, ji atsakė, jog tai buvo ne mero, o jo partiečio seniūno siūlymas. Antra, kandidatė gyvena Šilutėje, nevairuoja automobilio. Trečia – beveik penkerius metus ji jau yra „iškritusi“ iš darbo rinkos, – motyvus „Prieš“ vardino N.Kovaliova. – Savo laiku, ji buvo tikrai puiki vadovė. Dabar mes ieškome labai tvirto ir viską išmanančio žmogaus, turinčio tvirtą stuburą. Tai pareigos, kuriose reikia sugebėti atlaikyti politines manipuliacijas.

„Naujoji dauguma ir toliau primygtinai siūlo Eugenijaus Dargužo kandidatūrą, nors anksčiau jau ne kartą teigiau, kad šios kandidatūros neteiksiu dėl paprastų priežasčių – E.Dargužas yra lojalus tik naujajai daugumai ir vykdys tik jų nurodymus“, – socialiniame tinkle informaciją pateikė Pagėgių meras.

Anot N.Kovaliovos, Pagėgių valdančioji dauguma įsitikinusi – buvęs administracijos direktoriaus pavaduotojas yra tinkamiausia kandidatūra.

– E.Dargužas buvo atleistas tik todėl, kad buvo atleistas ir Edgaras Kuturys. Pats meras yra sakęs, jog priekaištų šiam specialistui neturi, o atleido, nes tokia buvo politinė valia, – sakė N.Kovaliova.

Anot derybininkės, Pagėgių tarybos valdančioji dauguma jau užregistravo sprendimo projektą tarybai, kuriame numato kuo skubiau išmokėti savivaldybės valdomų įstaigų darbuotojams atlyginimus, socialines išmokas. Tikimasi, jog šis sprendimas bus priimtas artimiausiame tarybos posėdyje. Pinigai būtų išmokami net ir nepatvirtinus administracijos direktoriaus.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. Pagegiskis on

    Kai algas siūlė išmokėti meras dauguma ne kartą tai atmetė, dabar patys pasiūlė tapo didvyriais. Kai siūlė rimta specelista kuris nesutiko būti lojaliu daugumai jo nepalaikė. Jei nebūtų naudos jie čia nesidraskytu Kuturys ir Kavaliova. Vienu žodžiu banditai ir naivuoliai toj daugumoj ką čia ir beoridursi.

Palikite komentarą