Ruošiamasi šildymo sezonui: bandymų metu trūkių neišvengta

Dalintis:

Hidrauliniai bandymai magistralinėse Tauragės šilumos tinklų trasose jau baigėsi, o gyventojams ir vėl centralizuotai tiekiamas karštas vanduo. Trūkimų būta, tačiau juos pavyko laiku pašalinti.

Tauragiškiai dar praėjusią savaitę informuoti apie tai, kad nuo rugpjūčio 3 d. iki 6 d. Tauragės šilumos tinklai vykdys kasmetinius hidraulinius bandymus magistralinėse trasose. Dėl šios priežasties minėtomis dienomis nebuvo tiekiamas karštas vanduo, nešilo gyvatukai. Kaip šiandien „Tauragės kurjeriui“ pasakojo įmonės direktorius Audrius Arcišauskas, karštas vanduo kai kuriuos daugiabučius pasiekė jau vakar vakare.

– Jau vakar paleidom sistemą, užkūrėm katilą ir kai kurie gyventojai jau vakare turėjo karštą vandenį. Apie 1 val. nakties karštas vanduo turėjo pasiekti jau visus vartotojus. Jei kur nors karšto vandens dar nėra, tai matyt sistemoje yra deguonies likę. Šiandien šilumos mazgų prižiūrėtojai pradės tikrinti daugiabučiuose, kad visur sistemos būtų nuorintos, – patikino A.Arcišauskas.

Tauragės šilumos tinklų vadovo teigimu, hidraulinių bandymų metu buvo aptikta pažeidimų. Jie įvyko senuosiuose vamzdynuose. A.Arcišauskas patikino, jog specialistai to tikėjosi ir gedimams šalinti įmonės biudžete buvo numatyta 3,5 tūkst. eurų.

– Tikslių adresų pasakyti negaliu, tačiau buvo trūkių keliose vietose. Tai kamerose, alkūnėse. Tos vietos mums jau kėlė įtarimą, jos mums buvo žinomos ir dabar sutvarkytos, – dėstė vadovas.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą