„Dunokus“ bandys parduoti jau 12-tą kartą

Dalintis:

Tauragės savivaldybė neatsisako planų parduoti kontroliuojamos bendrovės „Dunokai“ akcijų. 11 kartų, bandant tą padaryti, buvo nesėkmingi – aukcionai neįvyko. Ar dvyliktasis bus sėkmingas, turėtų paaiškėti dar šiemet.

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė su Vilniaus UAB „Marleksa“ pasirašė naują „Dunokų“ bendrovės akcijų vertinimo sutartį. Tauragės savivaldybė valdo 56,14 proc. šios bendrovės akcijų. Naujas akcijų vertinimas reikalingas skelbiant jų pardavimo aukcioną. Akcijas įvertinti „Marleksa“ įsipareigojo per 20 darbo dienų po bendrovės turto apžiūros. Už šią paslaugą savivaldybė sumokės beveik 4000 Eur.

Savivaldybės Investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėja Genovaitė Pukelytė patvirtinto, kad savivaldybė dar šiemet ruošiasi skelbti jau 12-ąjį „Dunokų“ bendrovės akcijų pardavimo aukcioną. Ar visas akcijų pardavimo procedūras planuojama įgyvendinti 2021-aisiais, neaišku – viskas priklausys, kiek užtruks turto vertintojai.

„Dunokų“ direktorius Edikas Aleksa informuotas, kad Tauragės savivaldybė siekia parduoti savo valdomas bendrovės akcijas. Jis patvirtino, kad įmonė 2020 metais dirbo pelningai, ar pelno turės ir šiemet, bendrovės direktorius kol kas prognozuoti nesiėmė.

– Šiuo metu neblogai laikomės. Ar ir šiuos metus baigsim pelningai, kol kas tikrai neaišku, nes mūsų darbas labai priklauso nuo oro sąlygų. Šiuo metu užsakymų turim, be darbo tikrai nesėdim, – sakė E.Aleksa.

Paklaustas, kaip įmonė tvarkosi su COVID-19 pandemija, kiek kolektyvo pasiskiepijo, E.Aleksa informavo, kad nepasiskiepiję nuo koronaviruso šiuo metu yra apie 20 proc. įmonės darbuotojų. Kadangi „Dunokai“ – ne gamybos, o paslaugų įmonė, testuotis nepasiskiepijusiems darbuotojams neprivaloma.

Šiuo metu „Dunokuose“ dirba 49 darbuotojai.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ redaktorė.

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą