Mažonų seniūnija laukia naujo vadovo

Dalintis:

Mažonų seniūnijos seniūnas Jonas Samoška, sulaukęs 65-erių, paliko savo pareigas. Paskelbta naujo seniūno atranka.

Beveik 39-erius metus Mažonų seniūnijai vadovavęs Jonas Samoška seniūno pareigas paliko sulaukęs 65-erių metų, tokio amžiaus sulaukęs savivaldybės įstaigos vadovas ar karjeros valstybės tarnautojas nebegali pareigų eiti. Nors seniūnu J.Samoška nebedirbs, iš seniūnijos veiklos nesitraukia – lieka dirbti mentoriumi, talkins naujam seniūnui. Jo žiniomis, savivaldybės paskelbtoje seniūno atrankoje panoro dalyvauti 9 kandidatai.

– Kiek žinau, niekas iš mūsų bendruomenės konkurse nedalyvauja. Manau, vietos gyventojai būtų kreipęsi pasidomėti, pasikonsultuoti, – svarstė J.Samoška.

Mažonų seniūnijos seniūno konkursą savivaldybė paskelbė dar kovo mėnesį. Atlyginimas neatskaičius mokesčių numatytas 1770 eurų.

Jonas Samoška tvirtino visada norėjęs, kad seniūnijos būtų stiprios ekonomiškai, savarankiškos organizacijos, tuomet visiems būtų naudingiau. Apie tai ne kartą jis pasisakė Lietuvos seniūnų asociacijos ir Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos susitikimuose.

Paskutinę seniūno darbo dieną J.Samoška sulaukė gausybės sveikinimų jubiliejaus proga ir atsisveikinimų – sveikino kolektyvas, šalies seniūnų asociacija, seniūnai, bendruomenė.

– Parašo ant dokumentų, kaip seniūnas, jau nebedėsiu, tačiau nuo seniūnijos gyventojų problemų nenusišalinsiu, į telefono skambučius ir toliau atsiliepsiu, – patikino pašnekovas.

Jonas Samoška taip pat yra Pagramančio socialinės globos namų direktorius. Šiuose globos namuose gyvena 22 globotiniai, laisvų vietų įstaigoje nėra. Prieš keletą mėnesių šioje įstaigoje buvo fiksuotas koronaviruso protrūkis. Šiuo metu, J.Samoškos teigimu, niekas įstaigoje – nei darbuotojai, nei gyventojai COVID-19 neserga.

Be Mažonų seniūnijos seniūno, šiuo metu Tauragės rajono savivaldybė yra paskelbusi atranką į savivaldybės kalbos tvarkytojo pareigas, siūlomas atlyginimas 1362 Eur iki mokesčių, taip pat reikalingas Tauragės pagalbos mokytojui ir mokiniui centro direktorius, kuriam siūlomas 2018 Eur iki mokesčių atlyginimas.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą