fbpx

Nemokamus pietus gaus ir antrokai

Dalintis:

Pasikeitus Socialinės paramos įstatymui Tauragės rajono savivaldybės taryba pakoregavo ir paramos skyrimo moksleiviams aprašus. Daugiau moksleivių gaus nemokamus pietus.

Kaip informavo Tauragės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Ligita Rimkuvienė, taryba patvirtino, kad nuo kitų mokslo metų teisę į mokykloje organizuojamus nemokamus pietus, nevertinant šeimos gaunamų pajamų, turės ir antrokai. Lig šiol nemokamus pietus gaudavo tik priešmokyklinukai ir pirmokai.

Pasak L.Rimkuvienės, antrokų tėvams kreiptis į mokyklą nereikia. Sąrašus pateiks mokykla. Kaip numatyta paramos skyrimo tvarkoje, kreiptis turi tik tėvai, kurie atsisako nemokamo maitinimo.

Lėšas maisto produktams skiria valstybė, savivaldybė iš savo biudžeto maisto tiekėjams mokės tik už maisto gamybą.

Šiuo metu nemokamą maitinimą gauna beveik 1400 moksleivių, įskaitant ir tuos, kuriems nemokamas maitinimas skiriamas pagal šeimos pajamas.

Skaičiuojama, kad kitais mokslo metais rajono mokyklose turėtų būti 350 antrokų. Dėl padidėjusio nemokamą maitinimą gausiančių vaikų skaičiaus išlaidos maisto gamybai išaugs maždaug iki 4000 eurų.

Beje, nuo liepos mėnesio paramą mokinio reikmenims įsigyti galės gauti ir ne vyresni nei 21 metų mokiniai iš nepasiturinčių šeimų, kurie mokosi pagal Suaugusiųjų ugdymo programas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą