Savivaldybė renkasi naują Statybos skyriaus vedėją

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą į Statybos skyriaus vedėjo pareigas. Kovo pabaigoje šią poziciją paliko ir dirbti į verslą išėjo kelerius metus Statybos skyriui vadovavęs Aivaras Preikšaitis. Skyriui laikinai vadovauja Justinas Norkaitis.

Pretendentai į savivaldybės Statybos skyriaus vedėjo pareigas turi būti įgiję universitetinį statybų, aplinkos inžinerijos ar viešojo administravimo srities išsilavinimą (pakanka bakalauro laipsnio). Reikalaujama 5-erių metų darbo patirties statybų srityje.

Atlyginimas – 1947 Eur neatskaičiavus mokesčių.

Statybos skyriaus vedėjas turės kuruoti savivaldybės statybų projektus. Tarp jų ir būsimosios sporto arenos, planuojamos statyti miesto Bernotiškės gatvėje, statybas. Be to, šis specialistas turės tirti piliečių ir institucijų su statybomis susijusius prašymus ir parengti į juos atsakymus.

Šiuo metu įvairios srities specialistų ieško ir daugiau savivaldybės institucijų: Tauragės butų ūkiui reikia pagalbinio darbininko (atlyginimas 700 Eur iki mokesčių) vasaros laikotarpiui žolei pjauti; Tauragės pagalbos mokytojui ir mokiniui centrui – direktoriaus (atlyginimas 2018 Eur iki mokesčių); Visuomenės sveikatos biurui – vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialisto (atlyginimas 1168 Eur iki mokesčių); Žygaičių gimnazijai, „Ąžuoliuko“ lopšeliui-darželiui ir Tarailių progimnazijai – psichologų (atlyginimas atitinkamai iki 1319 Eur, 1580 Eur ir 658 Eur neatskaičiavus mokesčių).

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą