Savivaldybės specialistai gyventojams durų dar neatvėrė – bijo užsikrėsti

Dalintis:

Nors parduotuvės, grožio salonai ir viešbučiai klientams jau atvėrė duris, o nuo gegužės 17-osios Tauragės sporto centro baseine planuojama vesti kūno kultūros pamokas į kontaktinį ugdymą grįžusiems moksleiviams, Tauragės rajono savivaldybės administracija durų interesantams dar neatvėrė.

Šią savaitę sulaukėme tauragiškių klausimų, ar savivaldybės administracijos specialistai jau priima gyventojus. Viena skambinusių moterų sakė norinti tvarkytis dokumentus mirus artimam žmogui, kita tauragiškė – kreiptis į Švietimo ir sporto skyrių dėl vaiko užrašymo į darželį. O dar vienas skambinęs vyras piktinosi radęs užrakintas savivaldybės administracijos pastato duris.

– Kas čia per nesąmonė? Karantinas atlaisvintas, net „Akropoliai“ dirba, visi eina į „Maximas“, stovi ten eilėse, o jie vis dar užsirakinę. Žinoma, jiems taip patogu, bet mums tai ne. Ne visi mokame kompiuteriais naudotis, o paskambinęs žmogus pamiršti ką nors pasakyti, tai perskambinti nepatogu, – širdo garbaus amžiaus tauragiškis.

Klausimus išsiuntėme Tauragės rajono savivaldybės mero patarėjai Šarūnei Stasytienei. Ji patvirtino, kad siekiant išvengti koronaviruso infekcijos plitimo grėsmės Tauragės rajono savivaldybės administracija karantino laikotarpiui nutraukė kontaktinį klientų aptarnavimą.

„Laikinai nutraukus kontaktinį klientų aptarnavimą, klientai yra aptarnaujami nuotoliniu būdu (darbas organizuojamas remiantis VESOC sprendimu Nr.V-1471). Siekiant efektyviau valdyti besikreipiančių asmenų srautus, taikome išankstinę registraciją ir esant būtinybei interesantai iš anksto susitarus su specialistu yra priimami ir aptarnaujami kontaktiniu būdu.

Prašymai bei kiti dokumentai priimami elektroniniu paštu savivalda@taurage.lt arba elektroniniu būdu prisijungus prie Elektroninių valdžios vartų www.epaslaugos.lt, taip pat socialinės paramos klausimais (socialinės pašalpos, išmokos, kompensacijos) prisijungus prie https://spis.lt.

Popierinius dokumentus galima įmesti į specialiai tam nurodytą vietą prie Tauragės rajono savivaldybės administracijos pastato Respublikos g. 2 (prie centrinio įėjimo durų prašymų, skundų priėmimo dėžutė).

Bendraisiais klausimais papildoma informacija dėl paslaugų teikimo ar dokumentų perdavimo teikiama tel. 8 700 11 220.

Išsamesnė informacija apie paslaugų suteikimą nuotoliniu būdu teikiama: socialinės paramos ir paslaugų klausimais tel. 8 679 03 116, civilinės metrikacijos klausimais tel. (8 446) 62 834, kaimo reikalų klausimais tel. (8 446) 62 854 arba (8 446) 61 098“, – informavo mero patarėja.

Anot Š.Stasytienės, dėl vaiko priėmimo į Tauragės rajono mokyklų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes pareiškėjas gali parsisiųsti prašymo formą, ją užpildyti ir prisijungęs per valdžios vartus www.epaslaugos.lt (per savo elektroninę bankininkystę) užsakyti paslaugą.

„Galimybės grįžti ir dirbti įprastu režimu laukia kiekvienas. Norint, kad darbas vyktų sklandžiai ir gyventojai norimas paslaugas gautų laiku, turime užtikrinti darbuotojų saugumą ir užkirsti kelią bet kokiai infekcijos plitimo galimybei savivaldybėje“, – informavo R.Stasytienė.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą