Paspaudęs nuorodą neteko 13 tūkst. eurų

Dalintis:

Lietuvos policijos departamentas praneša apie dar vieną sukčiavimo atvejį. Į telefoną atsiųstą nuorodą paspaudęs žmogus neteko daugiau nei 13 tūkst. eurų.

Pranešimas apie dingusius pinigus gautas vakar 14 val. 61-erių vyras informavo, kad trečiadienį apie 13.07 val. būdamas Tauragėje esančioje Pulko gatvėje sulaukė neva banko pranešimo. Paspaudęs žinutėje buvusią aktyvią nuorodą neteko net 13 900 eurų.

Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo. Už didelės vertės svetimo turto pasisavinimą sukčiams gresia laisvės atėmimas iki 8-erių metų.

Taip pat policijos pareigūnai ir bankai įspėja neskubėti spausti žinutėmis gautų nuorodų. Bankai informuoja nesiunčiantys žinutėmis nuorodų, o savo sąskaitas ir banko žinutes geriausia pasitikrinti pačiam užėjus į oficialią banko internetinę svetainę.

Taip pat skaitykite:

Bankai ragina saugotis žinutes siunčiančių sukčių

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. Vytautas on

    Gavau žinutę į SEB temą telefone : “Jūsų paskyra buvo apribota. apsilankykite sb-act-ataukimopaslauga.com” Surinkus internete šį adresą, nieko nerodo, kaip ir Google paieškoje. Būkite dėmesingi.

Palikite komentarą