Seniūnija pildo vairuotojų prašymus – geni medžius

Dalintis:

Tauragės mieste genėjami medžiai, trukdantys saugiam eismui, nes užstoja išvažiavimus iš sankryžų arba kelio ženklus. Anot miesto seniūno Žilvino Majaus, dėl šios priežasties bus išgenėta apie 20 medžių.

Kaip informavo miesto seniūnas Žilvinas Majus, medžiai genėjami J.Tumo-Vaižganto gatvėje, ties „Šaltinio“ progimnazija, Prezidento gatvėje, ties Martyno Mažvydo progimnazija, J.V.Kalvano parku, taip pat ir kitose miesto vietose, kur trukdo vairuotojų matomumui. Išgenėti medžius seniūnijos ir rajono Saugaus eismo komisijos prašo gyventojai bei vairavimo mokyklų mokytojai.

Pasak miesto seniūno Ž.Majaus, ten, kur medžiams genėti reikalingas bokštelis, darbus atlieka UAB „Dunokai“, kai kuriose vietose seniūnija šiems darbams pasitelkia pašalpų gavėjus ir žmones, dirbančius visuomenei naudingus darbus, tačiau šiuo metu tokių pagalbininkų labai maža. Pavyzdžiui, dieną, kai skambinome seniūnui, darbavosi tik trys vyrai ir dvi moterys. Anot seniūno, situacija apverktina, nes trūksta žmonių, kurie ateitų dirbti už gaunamas pašalpas. Dėl COVID-19 įsigaliojus naujai bedarbių rėmimo politikai dauguma iš Užimtumo tarnybos gauna apie kelis šimtus eurų, už kuriuos atidirbti nereikia.

Tačiau ne tik medžiai trukdo vairuotojų matomumui. Praėjusią savaitę „Tauragės kurjeris“ gavo laišką dėl to, kad naująjį šviesoforą prie „Šaltinio“ progimnazijos uždengia anksčiau įrengtas kelio ženklas „Pėsčiųjų perėja“. Laiško autorius informavo, kad kelio ženklai uždengia ir naują šviesoforą prie turgaus. Po to, kai seniūnijai persiuntėme tauragiškio atsiųstą nuotrauką iš J.Tumo-Vaižganto gatvės, kelio ženklas, dengęs šviesoforą, buvo pašalintas.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą