Trečias bandymas: konkursas apžvalgos bokštui įrengti

Dalintis:

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba trečią kartą paskelbė konkursą apžvalgos bokštui įrengti Akmenos ir Jūros upių santakoje, greta Pagramančio regioninio parko direkcijos pastato. Pagramančio regioninio parko direkcijos direktorius Sigitas Mėlinavičius sako, kad darbų laukia jau keletą metų.

Apie tai, kad Akmenos ir Jūros upių santakoje, greta Pagramančio regioninio parko direkcijos, Ringių kaime, planuojama įrengti apžvalgos aikštelę ir apžvalgos bokštą, su Pagramančio regioninio parko direkcijos direktoriumi Sigitu Mėlinavičiumi kalbėjomės pernai rugsėjį. Tikėtasi, kad darbai prasidės šiemet. Pats projektas buvo parengtas 2019 metais, tačiau nesisekė su darbų rangos konkursais.

Darbų pirkimo konkursus skelbė Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos. Du kartus skelbti darbų pirkimo konkursai neįvyko. Kaip sakė Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos atstovė Kristina Malevskienė, sulaukta tik vieno dalyvio, kuris užsiprašė dvigubai didesnės kainos nei tarnyba planavo šiems darbams išleisti. K.Malevskienė patikino, kad dabartiniam konkursui rangos darbų kaina perskaičiuota pagal rinkos kainų skaičiuoklę, tačiau dvigubai nepadidėjo.

Pagramančio regioninio parko direkcijos vadovas Sigitas Mėlinavičius sako, kad direkcija labai laukia kada bus pradėtas statyti apžvalgos bokštas. Šis bus 15 metrų aukščio, iš jo matysis įstabus slėnio vaizdas. Jei matuoti nuo vandens, bus galima žvelgti nuo 30 metrų aukščio.

Centriniame viešųjų pirkimų portale skelbiama, kad pasiūlymai šiam konkursui gali būti pateikiami iki rugsėjo 28 d.. Didžiausia perkančiajai organizacijai priimtina kaina 911 846 Eur su PVM. Už šią sumą turės būti įrengta apžvalgos aikštelė, apžvalgos bokštas, priėjimas pėstiesiems, nedidelė automobilių stovėjimo aikštelė.

Projektas finansuojamas Europos sąjungos fondų lėšomis.

Pradėjęs darbus rangovas juos turės užbaigti per 15 mėnesių.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą