fbpx

Ahmet Ince suteikta Lietuvos pilietybė

Dalintis:

Dešimtmetį Tauragės kebabinių versle dirbęs kurdas Ahmet Ince jau senokai išvyko laimės ieškoti į sostinę. Ten, plėtodamas greitojo maisto verslą, imigrantas gavo Lietuvos pilietybę.

„Tauragės kurjerio“ žurnalistus pasiekė žinia, kad tauragiškiams gerai žinomas kurdas Ahmet Ince, jau kurį laiką gyvenantis Vilniuje, gavo Lietuvos pilietybę. Susisiekus su pačiu Ahmet, vyras patvirtino – informacija teisinga.

– Kai paprašiau, užtruko. Pažįstamiems pavyko atsakymus dėl pilietybės gauti greičiau. Man tai truko apie 15 mėnesių. Bet gruodžio 6 dieną jau buvau pas Prezidentę, – kalbėjo A.Ince.

Žurnalistei vyras atviravo, kad Europoje gyvena bemaž 25-erius metus, o Tauragę laiko savo lietuviškąja gimtine. Juolab, kad šiame mieste suburtas ir nemažas pažinčių ratas. Tačiau Vilniuje verslas klesti, todėl grįžti neplanuoja.

– Rugpjūtį visą mėnesį buvau Turkijoje. Ten viskas kitaip. Čia laisva ir ten norėčiau būti laisvas, bet taip nėra. Džiaugiuosi Vilniumi, turiu savo klientų, su aplinka susipažinau. Čia labai mandagūs žmonės. Bet Tauragę myliu, – užtikrintai tvirtino Lietuvos piliečiu tapęs A.Ince.

Žymos:
Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą